كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
کارگران

کارگران

نویسنده: لاری کرمانشاهی
ناشر: مرجان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 320
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1355 - دوره چاپ: 3

کمیاب - کیفیت : در حد نو 


مروری بر کتاب

لاری کرمانشاهی ؛ در سال ۱۳۲۱ در کرمانشاه دیده به جهان گشود. از همان کودکی وی شروع به کار در کارخانه‌های صنعتی نمود و او به یک صنعتگر بزرگ تبدیل گشت. در سنین دبیرستان بود که شوق به نویسندگی در او گسترش یافت و با کتاب «وقتی که شکوفه‌ها می‌شکفند و زمانی که برگها می‌ریزند» که در سن ۱۶ سالگی نوشت پا به عرصه نویسندگی گذاشت.

از او کتابهای بسیار که بیشتر آنها مربوط به پیش از انقلاب است به جای مانده که می‌توان به کتاب‌های: شکوفه ها(رمان) فردا حمله آغاز می‌شود (رمان) کوماین (مجموعه داستان) غروب بینوایان (رمان) کارگران (رمان) بی بی خانم (رمان) کوچ ناشکیب (رمان) قلبم را به خاک بسپارید (مجموعه اشعار) و چشم علفی‌ها (رمان)اشاره کرد.

کتاب‌هایی که اجازه انتشار نیافتند نیز : رمان دو جلدی تنهایی رئیس جمهور (مربوط به زندگی قاضی محمد) رمان دو جلدی هزارپا رمان دبور رمان فراسوی شب و چندین کتاب که با درگذشت وی ناتمام باقی ماند. تنها کتاب وی که پس از انقلاب اجازه انتشار یافت رمان برفابه‌های بهاری بود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کارگران

  • ناشر: مرجان
  • کد کتاب: 105429 - 86/5
  • موجودی: در انبار
  • 600,000ریال

برچسب ها: لاری کرمانشاهی, داستان های کوتاه فارسی, کتاب های نایاب, کتاب کارگران