کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
کارت منزلت

کارت منزلت

نویسنده: پی یر بوالو - توماس نارسه ژاک
مترجم: عباس آگاهی
ناشر: جهان کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 185
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

«کارت منزلت» عنوان رمانی است از پی‌یر بوالو و توماس نارسژاک دو نویسنده مشهور ادبیات پلیسی جهان هم که به طور مشترک کار می‌کردند. این بار فضای داستانی که این 2 طراحی کرده‌اند، در یک در خانه سالمندان بسیار شیک و به اصطلاح 5 ستاره می‌گذرد. هنر نویسندگان در تصویر کردن فضای این داستان، فوق‌العاده است.

مردی که در زندگی شغلی‌اش بسیار موفق بوده و در زندگی خانوادگی ناموفق، سال‌هاست که از همسر و پسرانش که در آمریکای جنوبی زندگی می‌کنند، بی‌خبر است. مرد که به خانه سالمندان پناه آورده، تصمیم می‌گیرد به زندگی‌اش خاتمه بدهد. ولی این تصمیم را هر روز به دلیلی، به تعویق انداخته و اجرایش را به روز بعدی موکول می‌کند.

آمدن زوج تازه‌ای به خانه سالمندان موجب می‌شود که مرد، دوباره به زندگی علاقه‌مند شود. ولی چند تصادف پشت سر هم، به مرگ دوستانش در خانه سالمندان می‌انجامد و او دست زن تازه‌وارد را در این قتل‌ها خون‌آلود می‌بیند.

گره و سوال اصلی این اثر در همین نکته است که آیا زن گناهکار است یا خیر؟

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کارت منزلت

  • 95,000ریال
  • 89,000ریال

برچسب ها: پی یر بوالو, توماس نارسه ژاک, عباس آگاهی, داستان های پلیسی, داستان های فرانسوی, داستان های جنایی, نقاب, کتاب کارت منزلت