كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
ژان کریستف

ژان کریستف 

نویسنده: رومن رولان
مترجم: م. ا. به آذین
ناشر: نیل
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1696
اندازه کتاب: رقعی گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1357 ~ 1355 - دوره چاپ: 4 ~ 3

کمیاب - کیفیت : عالی ~ درحد نو ؛ عظف و روکش کتاب زدگی دارد

 

مروری بر کتاب

زمینه ­ی اساسی رمان را زندگی ژان کریستوف تشکیل می­دهد او که موسیقی­دان و فرزند موسیقی دان است، در یکی از شهرک های آرام راینلاند به دنیا می­آید، جهان شگفت انگیزی که اندک اندک در اطراف خود کشف می­کند، آگاهی او از موسیقی و توانایی خود، هنرآموزی ­اش در زمینه ­ی موسیقی تا روزگار نوجوانی، نخستین عشق هایش و بالاخره آشنایی تدریجی او با رنج و بی عدالتی، موضوع سه کتاب اول، یعنی «سپیده­ دم»، «صبح­دم» و «نوجوانی»، است.

نویسنده در کتاب چهارم، تحت عنوان «عصیان»، که شامل سه بخش «شن های روان»، «در شن فرورفتن» و «رهایی» است، بر بت هایی که سنت کهن آنها را قدسیت بخشیده است می­شورد، شرافت و بی آلایشی مطلق آرمانهای قهرمان خود را نشان می­دهد. ولی، ژان کریستف در محیط تنگ اطراف خود، که البته قدر او را نمی­شناسند، می ­پژمرد. در آرزوی زندگی آزدانه­تر و افق های گشاده­ تری است.

رؤیای سفر به فرانسه را در سر می­پرورد. روزی خود را درگیر در دعوای میان دهقانان و سربازان می­کند و افسری را می­ کشد، و ناگزیر به پاریس پناه می­برد...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ژان کریستف

  • ناشر: نیل
  • کد کتاب: 110461 - 20/7
  • موجودی: در انبار
  • 2,700,000ریال

برچسب ها: رومن رولان, م. ا. به آذین, داستان های فرانسوی, داستان های کلاسیک, کتاب ژان کریستف