منو
سبد خرید

ژان کریستف ؛ متن کامل ؛ چهار جلدی

ژان کریستف ؛ متن کامل ؛ چهار جلدی
ژان کریستف ؛ متن کامل ؛ چهار جلدی
-13 %
ژان کریستف ؛ متن کامل ؛ چهار جلدی
ژان کریستف ؛ متن کامل ؛ چهار جلدی
ژان کریستف ؛ متن کامل ؛ چهار جلدی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 123185 - 29/3
  • وزن: 2.50kg
2,250,000 ریال
2,600,000 ریال

ژان کریستف

نویسنده: رومن رولان
مترجم: م. ا. به آذین
ناشر: فردوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 2280
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 14 


مروری بر کتاب

متن کامل

رومن رولان در ۱۹۱۵ به عنوان احترام به آرمانگرایی آثار ادبی او و همدردی و عشق به حقیقت در توصیف اشکال مختلف انسان‌ها ، مفتخر به دریافت جایزه نوبل ادبی شد. (در مقدمه کتاب آمده است که رومن رولان در سال ۱۹۱۶ جایزه نوبل گرفته است اما بر اساس سایت رسمی نوبل او در ۱۹۱۵ جایزه را دریافت کرده است.)

رمان ژان کریستف بزرگترین جایزه ادبی آکادمی فرانسه را برای رومن رولان به ارمغان آورد. شهرت این رمان از مرزهای فرانسه گذشت و به همه زبان های زنده دنیا ترجمه شده است.رومن رولان در قسمت دیگری از مقدمه کتاب خود را به مرگ هدیه می دهد:

من کتابم را و خویشتن را، به آنچه فنا می پذیرد، به مرگ، که همه را برابر می کند و آرامش می بخشد، به دریای ناشناخته ای که همه جویبار را در خود فرو می برد و محو می سازد، هدیه می کنم.این رمان در مورد ژان کریستف است! پسری که در خانواده ای اهل موسیقی به دنیا آمده است.

پدر و پدربزرگ او از بزرگان دوران خود هستند و در هنر موسیقی شناخته شده هستند. اما هیچ کدام از آن ها به آنچه که می خواستند به طور کامل نرسیده اند. پدربزرگ ژان کریستف، ژان میشل تمام تلاش خود را کرد تا پسرش، مِلکُیور نقص ها و کاستی های او را نداشته باشد. اما در این راه موفق نبود. حال، پدربزرگ و پدر ژان کریستف هر کدام به نحوی سعی می کنند تا کریستف به هرآنچه که آن ها آرزو داشته اند دست پیدا کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.