كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
ژان کریستف

ژان کریستف

نویسنده: رومن رولان
مترجم: علی اصغر خبره زاده
ناشر: نگاه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1780
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

زمینه­ ی اساسی رمان را زندگی ژان کریستوف تشکیل می­ دهد. او که موسیقیدان و فرزند موسیقی دانان است در یکی از شهرک های آرام راینلاند به دنیا می ­آید ، جهان شگفت انگیزی که اندک اندک در اطراف خود کشف می­ کند ، آگاهی او از موسیقی و توانایی خود ، هنرآموزی ­اش در زمینه ­ی موسیقی تا روزگار نوجوانی ، نخستین عشق هایش و بالاخره آشنایی تدریجی او با رنج و بی عدالتی ، موضوع سه کتاب اول ، یعنی «سپیده­ دم»، «صبح­دم» و «نوجوانی»، است.

نویسنده در کتاب چهارم، تحت عنوان «عصیان»، که شامل سه بخش «شنهای روان»، «در شن فرورفتن» و «رهایی» است، بر بت هایی که سنت کهن آنها را قدسیت بخشیده است می­ شورد، شرافت و بی آلایشی مطلق آرمان های قهرمان خود را نشان می­ دهد. ولی ژان کریستف در محیط تنگ اطراف خود ، که البته قدر او را نمی­ شناسند، می­ پژمرد. در آرزوی زندگی آزدانه ­تر و افق های گشاده­ تری است.

رؤیای سفر به فرانسه را در سر می­ پرورد. روزی خود را درگیر در دعوای میان دهقانان و سربازان می­ کند و افسری را می­ کشد، و ناگزیر به پاریس پناه می­ برد...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ژان کریستف

  • ناشر: نگاه
  • کد کتاب: 110460 - 33/4
  • موجودی: در انبار
  • 1,750,000ریال
  • 1,250,000ریال

برچسب ها: رومن رولان, علی اصغر خبره زاده, داستان های فرانسوی, داستان های کلاسیک, کتاب ژان کریستف