كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
چگونه یک تبه کار آمریکایی شدم؟

چگونه یک تبه کار آمریکایی شدم؟

نویسنده: جیمز هادلی چیز
مترجم : ذبیح الله منصوری
ناشر: گلچین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 200
اندازه کتاب: رقعی جلد سخت - سال انتشار: 1340 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو ؛ با گالینگور بر روی جلد اصلی صحافی مجدد شده 

 

مروری بر کتاب 

در نزدیکی شاهراه ۵۴ و در نزدیکی جاده ای پمپ گازی وجود دارد که در کنار آن یک رستوران کوچک و دور افتاده دیده می شود. نمای رستوران چوبی می باشد در داخل رستوران پیر دختری با موهای طلایی وجود دارد که تمام کارهای مربوط را انجام می دهد.

این رستوران به پدر پیر دختر تعلق دارد ولی پیر مرد رستوران چی تمام کارها را به دخترش واگذار کرده. عقربه های ساعت بزرگی که در روی دیوار وجود داشت چند دقیقه بعد از ساعت یک بعدازظهر را نشان می داد که یک اتومبیل سیاه رنگ (لینکلن) در کنار رستوران ترمز کرد و مردی که در پشت فرمان قرار داشت نگاهی به طرف راستش انداخت و مردی را که در کنارش به روی صندلی نشسته بود از نظر گذرانید....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

چگونه یک تبه کار آمریکایی شدم؟

  • ناشر: گلچین
  • کد کتاب: 107419 - 106/5
  • موجودی: در انبار
  • 550,000ریال

برچسب ها: جیمز هادلی چیز, ذبیح الله منصوری, داستان های امریکایی, داستان های پلیسی, داستان های جنایی, کتاب چگونه یک تبه کار آمریکایی شدم؟