منو
سبد خرید

چگونه هوش خود را افزایش دهید؟ تا در تمام آزمون ها موفق باشید

چگونه هوش خود را افزایش دهید؟ تا در تمام آزمون ها موفق باشید
-22 %
چگونه هوش خود را افزایش دهید؟ تا در تمام آزمون ها موفق باشید
  • موجودی: موجود
  • مدل: 151159 - 57/2
  • وزن: 0.30kg
155,000 ریال
199,000 ریال

چگونه هوش خود را افزایش دهید؟ تا در تمام آزمون ها موفق باشید

نویسنده: هری الدر
مترجم: فرشاد نجفی پور
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 264
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 4

کیفیت : در حد نو ؛ جلد و صفحات کتاب رد زردی مختصری دارد

مروری بر کتاب

عده ای معتقدند ما باهوش یا بدون آن متولد می شویم. برخی می گویند در طول زندگی به ویژه از محیط اطراف و تحت تاثیر والدین و آموزگاران در اولین سال های شکل گیری شخصیت آن را به دست می آوریم . به هر حال عجیب اینجاست که بعد از قرن ها فلسفه بافی و چند دهه کار جدی علمی ما نه تنها هوش انسان را درک نکرده ایم بلکه حتی برای ما تعریف مطلوبی نیز از آن ارایه نشده است.

فقط به صورت کلی تعریف شده اما این تعریف هم مورد اتفاق نظر اهل فن و همینطور مردم عادی نیست. پس وقتی واژه ی باهوش تر مطرح می شود تعریف آن به نظرو خواست شما بستگی دارد. خوشبختانه پرداختن به رفتارو شاخص های همراه یا نمایش دهنده ی هوش از تعریف اندازه گیری آن ساده تر است.

در واقع این که هوش انسان پدیده ای هراس انگیز پیچیده اسرار امیز یا غیر قابل تعریف است اما شما می توانید باهوش تر باشید و هوشمندانه تر عمل کنید. دانسته های ما درباره ی ذهن انسان به طور چشمگیری کمتر از ندانسته هایمان است با این حال اکثریت دانسته های ما در همین دو دهه ی اخیر که روان شناسی و علوم مربوطه پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته به دست آمده اند.

اطلاعات بسیاری هست که هنوز به مردم عادی منتقل نشده تا آن ها بدانند چگونه از مغز خود بهتر استفاده کنند. ما اطلاعاتی داریم و روش هایی یافته ایم که به هر کس اجازه می دهد باهوش تر باشد. همچنین این کتاب شامل آزمون هایی برای سنجش هوش می باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات