منو
سبد خرید

چگونه موفق شویم ؛ 71 درس برای موفق زیستن

چگونه موفق شویم ؛ 71 درس برای موفق زیستن
درحال حاضر موجود نمی باشد
چگونه موفق شویم ؛ 71 درس برای موفق زیستن
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 45331 - 86/2
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 12
0 ریال

چگونه موفق شویم

نویسنده: کوپ مایر
مترجم: مرتضی میرهاشمی
ناشر: ققنوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 240
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1374 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

با خرید این کتاب در حقیقت اعتماد به نفس را خریده اید. خود شما بهترین چیزی هستید که می توانید روی آن سرمایه گذاری کنید. با سرمایه گذاری بر روی خود می توانید پول بیشتری به دست آورید و به هر چه می خواهید بیشتر و بهتر دست یابید . 

تا کسی مطمئن نشود که سهامی پر سود است ، سهمی نخواهد خرید به همین دلیل شما با خرید این کتاب اعتماد به نفس را به صورت سهام خریده اید و با این کار اثبات کرده اید که به خود اعتماد دارید.

اکنون برای موفق شدن سهام خریده اید و ثابت کرده اید که به خود اطمینان دارید نخستین گام را در جهت موفقیت برداشته اید. این کتاب به شما می آموزد چگونه موفق شوید.

این‌ کتاب‌ یکی‌ از پرفروش‌ترین‌ کتاب‌هایی‌ است‌ که‌ در زمینه «روان‌شناسی‌ موفقیت‌» در ایالات‌ متحده‌ منتشر شده‌ و بارها در سایر کشورها نیز ترجمه‌ و چاپ‌ شده‌ است‌.

مولف‌ کتاب‌ که‌ از برجسته‌ترین‌ مشاوران‌ تربیتی‌ و روان‌شناسان‌ است‌ سعی‌ دارد جدیدترین‌ روش‌های‌ انتقال‌ معانی‌ و تلقین‌ اعتماد به‌ نفس‌ را به‌ خوانندگان‌ بیاموزد.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات