كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
چگونه سفر روح آموختم

چگونه سفر روح آموختم

نویسنده: تـریل ویلسـون
مترجم: شهـرام شـاه محمـدپـور

ناشر: ایساتیس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 216
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1379 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

تجـربيـات واقعـي يكـي از دانشجـويـان اكنكـار، دانـش بـاستـانـي سفـر روح

روح دارای نیروئی است که می تواند بوسیله امواج اثری روی اشیاء با فاصله اثربگذارد. روح یا ماده اصلی حیات موجب به وجود آمدن زندگی در کلیه موجودات عالم هستی می گردد. روح از عنصری بسیار نرم و لطیف تشکیل یافته است که این عنصر از عناصرتشکیل دهنده جسم اثیری بمراتب لطیف تر می باشد و در اصل باعث بوجود آمدن جوهر ذات در انسان می شود ودر موجودات بشراین تنها عنصری است که بدوا ازذات وجود الهی سر چشمه گرفته و موجب حیات در کلیه جانداران عالم هستی می گردد.
روح و چیزهایی که باید در مورد روح بدانید .پس از مرگ جسم مادی تبدیل به ماده نخواهد شد مرکز حیات و زندگانی دائم روح در تن پوش یا جسم اثیری بشر قرار دارد و تا آخر عمر جسمی افراد در آن باقی خواهد ماند و طی شرایطی به زندگانی مشترک خود با ماده ادامه میدهد. این زندگانی برای روح حالتی موقتی دارد و پس از خاتمه حیات مادی جسم به همراه تن پوش به عوالم روحی سفر خواهد کرد علم روح مقدم برعالم طبیعت است.

روح و چیزهایی که باید در مورد روح بدانید

سفر روح از روش‌هایی است که اکنکار مدعی است برای حل مشکلات و رسیدن به خدا به بشر هدیه کرده است. با توجه به این‌که تمام باورهای اکنکار گرد سفر روح می‌گردد و حتی اکنکار را به «دانش باستانی سفر روح» تعریف کرده‌اند، پرداختن به آن کار به سزایی است. واژهٔ سفر روح همان‌گونه که از نامش پیداست برای فرافکنی و خروج روح از کالبد...

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

چگونه سفر روح آموختم

  • ناشر: ایساتیس
  • کد کتاب: 82351 - 107/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: تـریل ویلسـون, شهـرام شـاه محمـدپـور, اکنکار, فراروانشناسی, ماوراءطبیعه, ما بعد طبیعه, سفر روح, کتاب چگونه سفر روح آموختم