کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
چگونه زیبا جلوه کنیم ؟

چگونه زیبا جلوه کنیم ؟

نویسنده: ال. ای. جاستیس
مترجم: گیتی چینی - مهرانه شاداب
ناشر: پیکان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 135
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 2

کیفیت : عالی ~ صفحات کتاب کمی تابدار میباشد.

 

مروری بر کتاب

برای خوش‌پوشی و شیک‌پوشی نیاز نیست که سراغ مارک‌های معروف برویم، فقط کافی است چند اصل را رعایت کنیم.
به خوبی می‌دانیم که انتخاب و طرز پوشش لباس چقدر به ما در یک جمع اعتماد به نفس می‌دهد. هنگامی که از لباس پوشیدن خود راضی هستیم و در انتخاب آن نهایت دقت را به کار بردیم به همان اندازه توجه اطرافیان را بیشتر به خود جلب کرده‌ایم بنابراین فراموش نکنیم همیشه به طریقی لباس بپوشیم که با وقار و با اعتماد به نفس جلوه کنیم.

در این نوشتار به نوع پوشش خانم‌ها و به عبارتی خوش‌پوشی در خانم‌ها می‌پردازیم. برای خوش‌پوشی و شیک‌پوشی نیاز نیست که سراغ مارک‌های معروف برویم فقط کافی است چند اصل را رعایت کنیم. همخوانی و هماهنگی لباس‌ها در کنار هم بسیار مهم و تاثیرگذار است. لذا در انتخاب یک ست لباس نباید  بیش از سه رنگ استفاده کرد. استفاده از مکمل‌های رنگی، روش بسیار خوب و جذابی در کنار هم پیچیدن رنگ‌های مختلف است.

رنگ‌هایی که متضاد یکدیگرند تکمیل‌کننده هم نیز هستند مثلا شلوار، کفش و کیف آبی را می‌توان با بلوز زرد یا نارنجی پوشید. هنگام پوشیدن لباس سعی کنید از رنگ‌های متضاد (مثل سیاه و سفید)‌ و هم خانواده (مثل زرد و نارنجی)‌ استفاده کنید همچنین استفاده از طیف یک رنگ مانند آبی تا سرمه‌ای، کرم تا قهوه‌ای انتخاب مناسبی است.

اگر لباس‌‌هایتان روشن هستند باید کفش‌هایتان نیز روشن باشند ولی اگر لباس‌های تیره برتن می‌کنید کفش شما نیز باید تیره باشد. سر تا پا مشکی پوشیدن هم باعث می‌شود که لاغرتر و صاف‌تر جلوه کنید اما پوشیدن لبا‌س‌های رنگی به دیگران نشان می‌‌دهد از این که شما به چشم بیایید نمی‌‌ترسید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

چگونه زیبا جلوه کنیم ؟

  • ناشر: پیکان
  • کد کتاب: 29302 - 204/3
  • موجودی: در انبار
  • 55,000ریال

برچسب ها: ال. ای. جاستیس, گیتی چینی, مهرانه شاداب, زیبایی, آرایشی, سلامت, تغذیه, ورزش, کتاب چگونه زیبا جلوه کنیم ؟