کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
چگونه به دلبند کوچکمان ادب بیاموزیم

چگونه به دلبند کوچکمان ادب بیاموزیم

نویسنده: سو کاولی
مترجم: نورعلی خواجوند - زهرا درویش نژاد
ناشر: سفیر اردهال
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 208
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

در این کتاب گستره کاملی از ایده های مرتبط به مدیریت رفتار کودکان، به ویژه کودکان از سنین تولد تا 11 سالگی ارائه می شود.راهبردها، توصیه ها و یک سری تمرینات نیز برای تکمیل کارتان آمده است.این تمرینات به شما کمک خواهد کرد تا راجع به نگرشتان نسبت به رفتار آگاه تر شوید و از فنون و ایده های عینی برای کنار آمدن با فرزندتان استفاده کنید.هدف ارائه توصیه های واقع بینانه ای است که کاربرد داشته باشند.

احساس پدر یا مادر بودن، حس بسیار خوشایندی است. پدر و مادر بودن این فرصت را به شما می دهد تا شاهد بزرگ شدن فرزندان خود باشید و چیزهای بیشتری بیاموزید تا فرزندان خود را در عشق و زندگیتان سهیم کنید.از طرف دیگر والدین بودن، چالش های خاص خود را نیز دارد، به ویژه زمانی که با رفتارهای مشکل برانگیز کودکان مواجه می شویم. در این نوشتار سعی شده تربیت فرزند برای والدین به یک تجربه مثبت و خوشایند تبدیل شود تا والدین بتوانند در عین انجام وظیفه از آن لذت ببرند.

والدینی که برای نخستین بار صاحب فرزند می شوند، کم تجربه و هرگز چنین تجربه ای را در زندگی نداشته اند. احتمال دارد که در محل کار مدیر باشید و مدیریت دیگران را بر عهده بگیرند، اما چالش های فرزند مقوله متفاوتی است. به همین دلیل حوزه رفتار کودک در عین آموزنده بودن، حوزه بسیار دشواری است.

کاولی، نویسنده این کتاب پیشنهادهای عملی و توصیه های واقع بینانه ای را به والدین در زمینه مدیریت رفتار کودکان ارایه داده است. وی در بخشی از مقدمه می گوید: «در کتاب هایی که برای معلمان نوشته ام با یک روش عملی و واقع بینانه این مطالب را آورده ام. نکات و راهبردهایی را که در این کتاب ارایه دادم، به افراد کمک خواهد کرد تا بتوانند با اتخاذ اصول صحیح، مشکلات رفتاری کودکان را حل کنند.»در این کتاب گسترده کاملی از ایده های مرتبط با مدیریت رفتار کودکان، به ویژه کودکان از سنین تولد تا 11 سالگی ارایه می شود.

راهبردها، توصیه ها و یک مجموعه تمرینات نیز برای تکمیل کار آمده است. کاولی در بخشی دیگر توضیح می دهد که در سرتاسر این کتاب و در بحث مربوط به رفتار سعی کرده تا از کلمه «بد» استفاده نشود و در عوض از کلماتی چون ضعیف، سخت یا چالش استفاده شود. منظور از عبارت والدین در این کتاب تمام کسانی اند که مراقبت از کودک را بر عهده دارند. بنابرای این عبارات هم شامل پدر و مادر و هم والدین رضاعی، خواهر و برادر و یا هر کس دیگری است که به نوعی مراقبت از کودک را بر عهده دارد.

فهرست

• شروع کنید
• سبک والدین
• رفتار در سنین مختلف
• قواعد مربوط به احترام
• ارسال پیام
• و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

چگونه به دلبند کوچکمان ادب بیاموزیم

  • 100,000ریال

برچسب ها: سو کوولی, نورعلی خواجوند, زهرا درویش نژاد, روانشناسی تربیتی, روانشناسی اجتماعی, تربیت اجتماعی, برخورد اجتماعی, تربیت اجتماعی, کتاب چگونه به دلبند کوچکمان ادب بیاموزیم