دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

چگونه به اینجا رسیدم؟

چگونه به اینجا رسیدم؟

نویسنده: باربارا دی آنجلس
مترجم: اعظم عزیزی
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 365
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

به خاطر داشته باشید شما دارای قابلیت‌ها و استعدادهای خاصی هستید که بنا به این موهبت‌ها اعتبار و ارزش خاص خودتان را کسب می‌کنید. پس سعی کنید با تمامی توان به اندوخته‌های درونی‌تان اتکا و توجه کنید و در مسیر پر فراز و نشیب زندگی‌تان از آنچه که در اختیار دارید به بهترین شکل استفاده کنید.

نویسنده ابزارهای لازم برای خلق اقتدار شخصی، اعتماد به نفس و عشق و شور و حرارت را چه در شغل و کار و چه در روابط در اختیار شما قرار می‌دهد . می توانید با منابع عظیم اقتدار شخصی و نیروی بی‌کران درونی ارتباط برقرار کنید و خودباوری روحی و معنوی خود را بازیابیم. شما می توانید بر ترس‌هایتان غلبه کرده و عشق و شور را به زندگی خود برگردانید.

 حتی هنگامی که زندگی یک نفر از بیرون کامل به نظر می آید , ممکن است او قلبا از زندگی اش احساس ناراحتی بکند و این به خاطر فاصلهی زیادی باشد که بین زندگی واقعی و آنچه به عنوان یک زندگی ایده آل در سر می پرورانده باشد. دکتر باربارا دی آنجلیس به ما نشان می دهد که چگونه می توان با این تفاوتها روبرو شد, زندگی پربارتری داشت و از آن لذت برد.

 

فهرست

اول شاخ پیش می رود
در جستجوی خرد و آگاهی
موارد غیرمنتظره
زمانی که سوالات از جواب بیشتر می رود
زندگی میان تردید و سوالات
و....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات