منو
سبد خرید

چگونه بر اضطراب غلبه نمودم

چگونه بر اضطراب غلبه نمودم
-31 %
چگونه بر اضطراب غلبه نمودم
  • موجودی: موجود
  • مدل: 126408 - 111/6
  • وزن: 0.46kg
380,000 ریال
550,000 ریال

چگونه بر اضطراب غلبه نمودم

نویسنده: پیتر استین کروهن
مترجم: علی فخرائی
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 260
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1357 - دوره چاپ: 1

کمیاب  - کیفیت : درحد نو ؛ صفحات کتاب کمی موج دارد

 

مروری بر کتاب

استرس بخشی از تجربه همه ما در زندگی است و ناتوانی در کنترل آن منجر به بسیاری از بیماری‌های جسمی و اختلالات روانی خواهد شد. "چگونه استرس خود را مدیریت کنیم"، کتابی بسیار مفید برای افرادی است که می‌خواهند از استرس به نفع خود بهره ببرند.

ما در برابرهمۀ رویدادها و اشخاصی که روزانه با آن‌ها سروکار داریم، از خود واکنش نشان می‌دهیم. واکنش‌های ما دو نوع هستند. یکی واکنش شاد و لذت‌بخش در برابر چیزهای مثبت و دیگری واکنش همراه با ترس یا ناراحت‌کننده نسبت به چیزهای منفی. استرس واکنشی منفی است که ما در برابر اشخاص، رویدادها و اشیاء نشان می‌دهیم. اغلب احساسات منفی ناشی از استرس‌ سبب تغییرات رفتاری مانند بدرفتاری با دیگران، افزایش میزان تصادفات و حوادث و کژرفتاری‌های دیگر می‌شوند.

آموختن مقابله با استرس برای سلامت و روابط پایدار، حیاتی است. اگر به طور موثر با آن مقابله نکنیم، استرس سلامت و روابط ما را تخریب می‌کند. هرکسی به شیوه‌ای متفاوت با استرس برخورد کرده و نسبت به آن واکنش نشان می‌دهد. اما عواملی کلیدی وجود دارند که تعیین می‌کنند مقابله با استرس چقدر سودمند است. مجموعۀ حاضر مشتمل بر روش‌های غلبه بر اضطراب و استرس است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات