كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
چگونه استعداد ریاضی کودکان خود را پرورش دهیم

چگونه استعداد ریاضی کودکان خود را پرورش دهیم 

نویسنده: فرانسس موزلی,سوزان مردیت
مترجم : مصطفی کریمی
ناشر: خجسته
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 152
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 4 


مروری بر کتاب 

تحقیقات روانشناسی یادگیری در حیطه ی ریاضیات ، به این نتیجه رسیده است که یادگیری کودکان در مرحله ی پیش از دبستان ، در خلال فعالیت های عملی ( غیر ذهنی ) صورت می گیرد .
در این کتاب ، سعی شده است مفاهیم ریاضیات و ارتباط آن مفاهیم با یکدیگر ، به صورتی ساده و قابل درک ، توضیح داده شود و برای هر یک از این مفاهیم ، بازی ها و فعالیت های شاد و عملی پیشنهاد شده است . این کتاب ، ریاضیات را به محیط زندگی شما وارد و در جهت آموزش ، از فعالیت های روزانه و معمولی استفاده می کند .

آنچه بسیاری از افراد از آموزش ریاضیات می دانند این است که کودک در گوشه ای بنشیند و مسائل کتاب درسی و کمک درسی را حل کند. بخشی از این اعتقاد به روش سنتی آموزش ریاضیات در مدارس ما مربوط می شود. ولی بخش دیگری از این اعتقاد مربوط به نگرش ما نسبت به مفاهیم ریاضیات است...

یادگیری کودکان در پیش از دبستان و دبستان بیشتر در خلال فعالیت های علمی (عینی به ذهنی) صورت می گیرد و تنها کار با مفاهیم مجرد این مفاهیم را در کودک درونی نمی سازد. در این کتاب سعی شده است مفاهیم ریاضیات و ارتباط آن ها با یکدیگر به صورتی ساده و قابل درک توضیح داده شود و برای هر یک از این مفاهیم بازی ها و فعالیت های شاد و عملی پیشنهاد می شود. هدف از تالیف کتاب چگونه استعداد ریاضی کودکان خود را پرورش دهیم؟ کمک به پدران، مادران، مربیان و معلمان است تا یادگیری ریاضیات را برای کودکان ۳ تا ۱۰ ساله لذت بخش کنند.

فهرست 

یادداشت مترجم 
درباره ی این کتاب 
طبقه بندی 
بازی های طبقه بندی 
آغاز شمارش 
شکل ها و فضا 
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

چگونه استعداد ریاضی کودکان خود را پرورش دهیم

  • ناشر: خجسته
  • کد کتاب: 69235 - 112/6
  • موجودی: در انبار
  • 100,000ریال
  • 80,000ریال

برچسب ها: فرانسس موزلی, سوزان مردیت, مصطفی کریمی, ریاضی, استعداد یابی, آموزش کودک, استعداد ریاضی, کتاب چگونه استعداد ریاضی کودکان خود را پرورش دهیم