كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
چکیده مقالات همایش ملی روش های تحلیل اطلاعات

چکیده مقالات همایش ملی روش های تحلیل اطلاعات

نویسنده: امیر دانشمند
ناشر: دانشکده اطلاعات
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 172
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1 

مروری بر کتاب 

حفظ ثبات، نظم و امنیت کشور در شرا ط پرتلاطم موجود منطقه و تحولات پرشتاب آینده، در گروی هوشیاری، مراقبت، پاش و رصد مستمر و عالمانه انواع تهدیدات، مخاطرات سنتی و منابع نوظهور است و این مهم، منوط به بهره مندی نهادهای حاکمیتی، از رو یکردها، روشها و ابزارهای جدید در عرصه تولید داده های حساس و حیاتی، از یک سو و تجزیه و تحلیل دقیق، معتبر و روشمند این داده ها از سوی دیگر است.

 دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی، به عنوان نهادِ مادرِ آموزشی و پژوهشی در عرصه های اطلاعاتی و امنیتی، اولین «هماش ملی روشهای تحلیل اطلاعات » را در خردادماه سال جاری و با هدف بهره مندی حداکثری از تمامی ظرفیت های علمی پژوهشی و حرفه ای جامعه دانشگاهی در عرصه ی روش شناسی تحلیل، برگزار می نماید.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

چکیده مقالات همایش ملی روش های تحلیل اطلاعات

  • 0ریال

برچسب ها: امیر دانشمند, تحلیل اطلاعات, ضد اطلاعات, ضد جاسوسی, اطلاعات, جاسوسی, امنیت ملی, کتاب چکیده مقالات همایش ملی روش های تحلیل اطلاعات