كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
چه گونه محبوب همگان باشیم

چه گونه محبوب همگان باشیم
نویسنده: دیوید جی. لیبرمن
مترجم: مهدی افشار
ناشر: قاصدک صبا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 256
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 2
کد کتاب: 109416

 

مروری بر کتاب

40 باب گشوده به سوی آرامش

انسان موجودی است که برای زندگی اجتماعی آفریده شده و هنگامی که احساس کند دوست داشتنی و مورد پذیرش نیست ، احساس بدبختی و تیره روزی می‌کند. واقعیتی که شامل من ٬ تو و همه مردم دنیا می‌شود. برای ایجاد روابطی دوستانه و شادی بخش چه باید کرد. ما در دنیایی بزرگ با مردمی زندگی می‌کنیم که آرزومند گرمای دوستی ، شادی ، لبخند و همراهی ما هستند و هنگامی می‌توانیم این موهبت‌ها را به خود و دیگران هدیه دهیم که یک قانون طلایی را به کار ببندیم.

حتما شنیده‌اید که باید با دیگران به گونه‌ای رفتار کرد که مورد پسند آنها است اما شاید این نکته کلیدی را نشینده باشید که هرگز نمی‌توان کسی را مجبور کرد همین کار را متقابلا در برابر شما انجام دهد، این همان قانون طلایی است که سیاست شاد زیستن نامیده می‌شود. انجام این قانون به شخصیتی آماده و پرورش یافته و یکدلی و انتقال فکر نیاز دارد؛ به توانایی برای قرار گرفتن در جای دیگری و احساس کردن احساسات او ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

چه گونه محبوب همگان باشیم

  • 155,000ریال

برچسب ها: دیوید جی. لیبرمن, مهدی افشار, روانشناسی روابط, روانشناسی عشق, روانشناسی زندگی