كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
چنین کنند بزرگان

چنین کنند بزرگان

نویسنده: ویل کاپی
مترجم: نجف دریا بندری
ناشر: پیام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 146
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1353 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : نو


مروری بر کتاب

در مجموعه حاضر, اقدامات برخی چهره‌های تاریخی, همچنین پاره‌ای از دستاوردهای تمدن‌ها, در قالب طنز تاریخی, ترجمه و بازآفرینی شده است

اثری که روح شوخ و بشاش دریابندری در آن قابل مشاهده است. کتابی که تاریخ را به نحوی روایت میکند که در صفحه آخرش افسوس میخورید که چرا اینقدر حجمش کم است. دوست دارید تمام تاریخ و تمام آدمهایش را از این فیلتر هفت رنگ ببینید. نمیگم که برید بخونید.هرکی پیدا نکرد بیاد پیش خودم.

علمای علم جغرافیا سرزمین کهنسال مصر را ارمغان نیل نامیده اند. رودخانه نیل که در این سرزمین جاری است سالی یک بار طغیان می کند و لایه ای از گل و لای حاصلخیز بر زمینهای آفتابسوخته سواحل خود می گستراند.آنگاه آب فرو می نشیند و تمامی دشت، تا آنجا که چشم کار می کند پر از باستانشناسان اروپایی می شود که با کلاه های آفتابی دنبال آثار عتیقه می گردند.

فهرست

خئوپس یا خوفو
پریکلس
اسکندر کبیر
هانیبال
کلئوپاترا
نرون
آتیلا
کریستف کلمب
لوکرتز یا بورجا
فردریک کبیر
کاترین کبیر
پطر کبیر

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

چنین کنند بزرگان

  • ناشر: پیام
  • کد کتاب: 113471 - 29/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ویل کاپی, نجف دریا بندری, داستان های طنز, تاریخ جهان, ادبیات طنز, داستان های کوتاه انگلیسی, کتاب های نایاب, کتاب چنین کنند بزرگان