كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
چطور به اینجا رسیدم؟ ؛ متن کامل

چطور به اینجا رسیدم؟

نویسنده: باربارا دی آنجلس
مترجم: شیرین یزدانی
ناشر: ارمغان گیلار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 448
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

راه های غلبه بر نا امیدی و شکست و یافتن دوباره ی دریچه های امید در زندگی

گاهی در زندگی به جایی میرسیم که به نظر بن بست می آید ولی در واقع نقطه عطف را نادیده انگاشته ایم.ناگهان به نظر میرسد که در مسیری که حرکت میکنیم دیگر نمیتوانیم یش برویم و گمان میکنیم که در تله افتاده ایم یا گم شده ایم .

به خاطر نمی آوریم مسیر فرعی دیگری را دیده باشیم و به یاد نمی آوریم که با گزینه ای دیگر مواجه شده باشیم.تنها احساس گیجی میکنیم.در همان حال که به علامت"راهی برای خروج نیست"می نگریم مینالیم:"حالا باید چه کنم؟؟؟"

پاسخ این است:کاری بکن که من در آن جاده خارج از شهر انجام دادم.
ضرورت دارد مسیرمان را تغییر دهیم،بازگردیم و ببینیم آیا راه مورد نظر را به این دلیل که انتظار نداشتیم به شکل دیگری باشد نادیده گرفته ایم یا نه........

حتی هنگامی که زندگی یک نفر از بیرون کامل به نظر می‌آید، ممکن است او قلبآ از زندگی‌اش احساس ناراحتی کند و این به‌خاطر فاصله‌ی زیادی که بین زندگی واقعی و آنچه به عنوان یک زندگی ایده‌آل در سر می‌پرورانده، باشد.

دکتر باربارا دی آنجلیس به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان با این تفاوت‌ها روبرو شد، زندگی پربارتری داشت و از آن لذت برد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

چطور به اینجا رسیدم؟ ؛ متن کامل

  • 140,000ریال

برچسب ها: باربارا دی آنجلس, شیرین یزدانی, روانشناسی موفقیت, موفقیت, راه و رسم زندگی, کتاب چطور به اینجا رسیدم؟