كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
چراغ آفتاب از در سنگی ؛ نامه های همروزگاران

چراغ آفتاب از در سنگی ؛ نامه های همروزگاران

نویسنده: مهدی اخوان لنگرودی
ناشر: ثالث
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 274
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

مهدی بسیار بسیار عزیزم ، بعضی وقت‌ها گرفتاری‌های زندگی انگار آدم را ریشخند می‌کند. برای یک ماه آمدیم آمریکا ، فکر کرده بودیم برگشتنا بیاییم پیش شما و ده پانزده روزی یللی تللی بزنیم ، که ناگهان این نخاع لعنتی همیشه مزاحم بی‌مزگیش چنان عود کرد که گفتند فوری باید عمل بشود و آن هم فقط و فقط در بیمارستان بوستون. سه ماهی معطل شدیم تا عمل کردند. دکتر گفت سه چهار ماه دیگر برگرد ببینم اگر مهره‌ها جوش خورده باشد عمل مجددی بکنیم که در واقع عمل اصلی است.

این عمل را پشت سر گذاشتیم و خواستیم برگردیم که وضع خاصی پیش آمد و صلاح در این بود که دست کم تا پیش از نوروز برنگردیم. ناچار برای این که علافی بیخود نکشیم دعوت دانشگاه برکلی را برای یک ترم تدریس زبان فارسی و شعر خودم پذیرفتم و با این حساب ناگریز تا آخرهای ماه مه ماندگار شده‌ایم.در هر حال به این باید گفت ریشخند حوادث عوضی.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

چراغ آفتاب از در سنگی ؛ نامه های همروزگاران

  • ناشر: ثالث
  • کد کتاب: 40922
  • موجودی: در انبار
  • 240,000ریال
  • 215,000ریال

برچسب ها: مهدی اخوان لنگرودی, مقالات ادبی, نقد شعر, شعر نو, کتاب چراغ آفتاب از در سنگی