کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
پی یتر لتونی

پی یتر لتونی

نویسنده: ژرژ سیمنون
مترجم: عباس آگاهی
ناشر: جهان کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 168
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

«پی‌ یِترِ لتونی» کلاه‌برداری با شهرت جهانی است که در سراسر اروپا تحت تعقیب است. اکنون گزارش عزیمت او از کراکوی (در لهستان) سوار بر قطار «ستاره شمال»، کشور به کشور و شهر به شهر، تا پاریس مخابره می‌شود.

در پاریس، سربازرس به ایستگاه راه‌آهن می‌آید، اما با جسد مردی در دستشویی قطار روبه‌رو می‌شود که گلوله‌ای از فاصله نزدیک به زندگی‌اش پایان بخشیده است. در گیرودار کشف جسد، مردی از میان مسافران و با مشخصاتی شبیه به «پی‌ یِترِ لتونی» از ایستگاه خارج می‌شود.

سربازرس مگره در تعقیب آن مرد روانه هتل ماژستیک می‌شود تا او را از نزدیک زیر نظر بگیرد.... و این‌چنین، ماجرایی آغاز می‌شود که با فراز و فرودهای بسیار و صحنه‌پردازی‌های اعجاب‌آور ادامه می‌یابد. سرباز مگره در این اثر، در ماجرایی اسرارآمیز درگیر می‌شود که شخصیت اصلی آن، تبهکاری شناخته شده (پی‌ یِترِ لتونی) برای پلیس بین‌المللی است. 

از امتیازات این اثر می‌توان به شخصیت‌های متعدد و دارای ویژگی‌های متفاوت، انسجام داستانی رمان با بافت چند لایه و پیچیده که معماهایی را طرح و رمزگشایی می‌کند و تحلیل روش‌شناسانه افراد درگیر در ماجراهای پرشمار، اشاره کرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پی یتر لتونی

  • ناشر: جهان کتاب
  • کد کتاب: 88571 - 15/3
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 122,000ریال

برچسب ها: ژرژ سیمنون, عباس آگاهی, داستان های پلیسی, داستان های فرانسوی, مگره, نقاب, کتاب پی یتر لتونی