كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
پیشگوی خود باشید

پیشگوی خود باشید

نویسنده: هانس ویلهلم
مترجم: صنم غیاثی
ناشر: نادا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 207
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1370 - دوره چاپ : 1

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

همراه با تصاویر  و به روایت چینی

طالع بینی چینی سال تولد به ارتباط بین نماد حیوان سالی که فرد در آن متولد شده است و ویژگی‌های شخصیتی و طالع وی بازمی‌گردد. نماد‌ها هر دوازده سال یکبار تکرا می‌شوند.حتما می‌دانید که هر سال با نماد یک حیوان مرتبط است. اما شاید ندانید این ارتباط به سلسله هان در چین باستان باز می‌گردد. افسانه این است که یک روز خدایان دستور دادند که حیوانات به عنوان علائم هر سال تعیین شوند و دوازده حیوانی که اول وارد شدند، به عنوان نماد هر سال انتخاب شدند ... طالع بینی چینی و ارتباط بین ویژگی‌های شخصیتی هر انسان با سالی که در آن متولد شده نیز بر همین اساس و بر مبنای رفتار و عادات زندگی حیوان آن سال شکل گرفته است.

اکثر افراد دوست دارند بدانند که چه آینده‌ای در انتظارشان است و حتی بعضی‌ها به طالع‌بینی و فال‌گیری روی می‌آورند. صرف‌نظر از درست یا غلط بودن این روش‌ها، کار بسیار معقول‌تر و مطمئن‌تری نیز برای پیش‌بینی آینده‌تان وجود دارد که فقط و فقط از عهده‌ی خود شما برمی‌آید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پیشگوی خود باشید

  • ناشر: نادا
  • کد کتاب: 112565- 19/2
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال

برچسب ها: هانس ویلهلم, صنم غیاثی, پیشگویی, فال, طالع بینی, کتاب پیشگوی خود باشید