كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
پیشگویی آسمانی

پیشگویی آسمانی

نویسنده: جیمز رد فیلد
مترجم: ستاره آخوندی
ناشر: ذهن آویز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 328
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1399 - دوره چاپ: 21

 

 

مروری بر کتاب

نیم قرن است که گونه جدیدی از آگاهی به دنیای بشریت گام نهاده، هوشیاری نوینی که می توان آن را تعالی روحانی نامید. اگر این کتاب را بخوانید شاید خیلی زود دریابید که چه اتفاقی در شرف وقوع است و آن را درون خود احساس کنید. این احساس با ادراکی ژرف از مسیر زندگی آغاز می شود. با آگاهی از وقایع اتفاقی که درست در لحظه مناسب رخ می دهند و افراد مناسب را سر راه ما قرار می دهند تا به طور ناگهانی زندگی ما را در مسیر تازه و مهمی قرار دهند.  شاید ما بیش از هر فرد دیگر در هر برهه به ادراک معنای والاتر این وقایع مرموز نائل شویم.

 جیمز ردفیلد ساکن نواحی کشاورزی جنوب آمریکاست. او همه ماهه خبرنامه ای منتشر می کند که مجله آسمانی نام دارد و در آن به شرح تجربیات و تاملات کنونی مربوط به نوزایی آگاهی روحی و معنوی در کره زمین می پردازد. اندکی پس از انتشار کتاب «پیشگویی آسمان»، بسیاری از خوانندگان جویای اطلاعات بیشتر شدند و پیشنهاد کردند که دست به کار نوشتن کتاب راهنما شوم. به فکرم رسید داستانی پرماجرا بنویسم و در آن بکوشم داستانی خلق کنم و آگاهی معنوی نوینی را به تصویر بکشم که بسیاری از ما شاهد پدید آمدن آن در سیاره خود هستیم.

بیشترین سهم در نوشتن این کتاب و شیوه نگارش و روشهای گروهی آن با «کارول آدرین» بوده است که به نظر می رسد استعداد ویژه ای در انتقال دیدگاههای آن داشته باشد. بدون پیشگامی او در پی افکندن طرح این کتاب، و همچنین عزم راسخ او در پیاده کردن آن، «راهنمای پیشگویی آسمانی» به زیور طبع آراسته نمی شد. آرزوی ما این است که این کتاب راهنما در گفتگوی انرژی بخش درباره تجربه معنویت نقشی موثر داشته باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پیشگویی آسمانی

  • 400,000ریال
  • 360,000ریال

برچسب ها: جیمز رد فیلد, ستاره آخوندی, عرفان غرب, داستان های معنوی, داستان های عرفانی, روانشناسی عرفانی, داستان های عرفانی, کتاب پیشگویی آسمانی