كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
پیروزی فکر

پیروزی فکر

نویسنده: اورایزن اسوت ماردن
مترجم: رضا سید حسینی
ناشر: متین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 168
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1347 - دوره چاپ: 11

کیفیت : در حد نو ؛ صفحات کتاب علامت گذاری و حاشیه نویسی دارد

 

مروری بر کتاب

نویسنده در این کتاب به ارائه راهکارهای علمی به منظور زیستنی توام با اعتماد به نفس، کشف تواناهایی درون، زدودن بسیاری از عادات و تفکرات منفی انسان ها در مواجه با خود پرداخته است . مهم ترین ایده ای که نویسنده به خواننده منتقل می کند، این است که بر مبنای روانشناسی انسان گرا الگوهای کارآمد زندگی را به مخاطب معرفی و کمک می کند تا هر چه بیشتر به انسان هایی شادتر، تواناتر و کاراتر بدل شویم . از ویژگی های این اثر می توان به صریح و شفاف بودن آن و همچنین دسته بندی به جا و کارآمد موضوعات اشاره کرد ...

می گویند مرد جاهلی یک کشتی به ارث برد. با اینکه از دریا و دریانوردی و از مکانیک چیزی نمی فهمید، به این فکر افتاد که کشتی را تحت فرماندهی خود روی آب های بیکران اقیانوس به حرکت درآورد.

هنگامی که ملاحان کشتی را آماده حرکت می ساختند، خود او چون خبری از این کارها نداشت، دخالتی نکرد، اما پس از اینکه کشتی وارد دریای وسیع شد، کشتیبانی او بسیار آسان جلوه کرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پیروزی فکر

  • ناشر: متین
  • کد کتاب: 118511 - 47/5
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال

برچسب ها: اورایزن اسوت ماردن, رضا سید حسینی, روانشناسی تفکر, روانشناسی فلسفی, روانشناسی اجتماعی, کتاب پیروزی فکر ​