دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

پیام گم گشته

پیام گم گشته

نویسنده: مارلو مورگان
مترجم: الهه کیان فر
ناشر: عالی تبار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 200
اندازه کتاب: رقعی لب برگشته - سال انتشار: 1400 - دوره چاپ: 7


مروری بر کتاب

عرفان بومیان استرالیا

این داستان شگفت انگیز ماجراجویانه- و یکی ار عناوین پرفروش نیویورک تایمز- فرصتی برای کشف خرد یک فرهنگ باستانی و شنیدن پیام نیرومند آن را به ما می دهد.
این قبیله خانه به دوش بومیان نخستین که خود را "مردم حقیقی" می نامیدند، زنی آمریکایی را به سرزمین دوردست خود فرا خواندند تا آن ها را در سفری چهار ماهه در عمق بیابان های استرالیا همراهی کند.
مورگان در حالی که با پای برهنه دوهزار و دویست و پنجاه کیلومتر از بیابان های سوزان، سخت و ناهموار را با مردم قبیله طی می کرد، شیوه جدیدی از زندگی کردن را آموخت. از جمله روش های درمان بومیان که از فرهنگ پنجاه هزارساله آن ها بر می آمد. سرانجام این تجربه به دگرگونی شخصی چشم گیر مورگان انجامید.
"پیام گم گشته" یک زندگی درخور، قدرتمند و منحصر به فرد راآشکار می سازد و پیامی برای همه بشریت در بر دارد. اگر درک کنیم همه موجودات زنده از جمله گیاهان، جانوران و انسان ها جزئی از یگانه مقدس هستند، آن گاه در می یابیم هنوز برای نجات جهانمان از ویرانی دیر نشده است. اگر به این پیام توجه کنیم، زندگی ما همچون زندگی مردم حقیقی سرشار از احساس ارزشمند هدفمندی می شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات