كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
پیام آور گذشته ها ؛ افکار خطرناک درباره ماوراء زمینیان

پیام آور گذشته ها

نویسنده: اریک فون دنیکن
مترجم: م. جواد
ناشر: بیگوند
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 332
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1372 ~ 1363 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : عالی


مروری بر کتاب

افکار خطرناک درباره ماوراء زمینیان

موجودات آسمانی وعده داده اند که به کره زمین بازگردند. امروز، فردا یا پس فردا؟! اریش فون دنیکن در یکی از مقالات خود در سال 1974 او را پیام آور گذشته های دور نامیده بود در جدیدترین کتاب خود، از سطح فکر کنونی بشر فراتر رفت...

میلیونها نفر در جهان بر این باورند که ما در گذشته با موجوداتی فضایی ملاقات داشته‌ایم. اگر این باور حقیقی باشد چه؟ آیا این «غریبه‌های فضایی» در شکل گرفتن تاریخ ما نقش داشته‌اند؟ و اگر اینطور بوده باشد و رد پاهایی از آنها در مناظری ساده پنهان باشد چه؟ اگر این«شواهد» را بیابیم چه؟
آنها که بوده‌اند؟
چرا به اینجا آمدند؟
چه چیزی از خود به جای گذاشتند؟
کجا رفتند؟
آیا هرگز بازمیگردند؟
اینها سوالاتی است که مستند «بیگانگان باستانی» در پی پاسخ به آنهاست...

اریش آنتون پاول فون دنیکن، نویسنده کتاب‌های نظریات فضانوردی باستانی است.اولین اثر فون دنیکن ارابه خدایان بود که پرفروش‌ترین کتاب در آلمان و آمریکا بود و بعدها در ۳۸ کشور دیگر نیز چاپ این کتاب با استقبال فراوانی روبرو شد. نظریات وی در این کتاب باعث شد تا وی را پدر نظریات فضانوردی باستانی لقب بدهند.او ۲۶ کتاب مختلف نوشته‌است که به ۲۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده‌است و حدود ۶۰ میلیون جلد از آنها در سراسر جهان بفروش رفته‌است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پیام آور گذشته ها ؛ افکار خطرناک درباره ماوراء زمینیان

  • ناشر: بیگوند
  • کد کتاب: 99032 - 100/3
  • موجودی: در انبار
  • 180,000ریال

برچسب ها: اریک فون دنیکن, م. جواد, موجودات فضایی, تاریخ جهان, بشقاب پرنده, یوفو, جهان باستان, تاریخ جهان باستان, کتاب های نایاب, کتاب پیام آور گذشته ها