كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
پیامبر عهد و نور امت ها

پیامبر عهد و نور امت ها

نویسنده: محمد شمس
ناشر: بوستان کتاب قم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 176
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

رمزگشایی از بشارت های کتاب مقدس درباره پیامبر اسلام

تحقیقی در مورد بشارت‌های کتاب مقدس (عهدین یا همان تورات و انجیل) در مورد ظهور پیامبر اسلام (ص) و نبوت ایشان است. در این پژوهش سعی شده است با استفاده از رموز موجود در زبان عبری و متن کتاب مقدس و قوانین اعداد و حروف مندرج در آن و روشی جدید، به رمزگشایی بشارت‌های متعدد در کتاب مقدس مبنی بر ظهور محمدبن عبدالله به عنوان پیامبر خاتم و ویژگی‌های منحصر به فرد ایشان پرداخته شود و اطلاعاتی در مورد این پیامبر بزرگ از زبان کتاب مقدس به صورتی رمزگونه استخراج گردد.

از این رو نگارنده نخست به بیان برخی از پیش‌گویی‌ها در مورد نبوت پیامبر اسلام(ص) پرداخته و معیار صدق و کذب در این زمینه را با توجه به مفاد عهد قدیم و عهد جدید تبیین نموده و سپس به رمزگشایی عهدین در این زمینه پرداخته است. وی با توجه به سخنان و ادعیه موسی(ع) در عهد عتیق و مقایسه آن با برخی از ٱیات قرآن و علم و اعداد حروف در دو زبان عربی و عبری به این رمزگشایی اقدام نموده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پیامبر عهد و نور امت ها

  • 0ریال

برچسب ها: محمد شمس, حضرت محمد, اسلام, قرآن, تاریخ اسلام, کتاب پیامبر عهد و نور امت ها