كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
پوشاک زنان هرمزگان

پوشاک زنان هرمزگان

نویسنده: شایا صفا ایسینی
ناشر: انتشارات روشنگران و مطالعات زنان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 198
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور - رنگی - گلاسه

این اثر فاخر گنجینه ارزشمند است که بخشی از فرهنگ و سنتهای زیبای مردمان این خطه را شامل می شود.ثبت زوایای مختلف فرهنگ، سنت ها و آداب و رسوم مردمان استان نقش به سزایی در هویت سازی و حفظ گنجینه های معنوی دارد . استان هرمزگان به لحاظ تنوع پوشش در میان زنان از شاخصه های متنوع، برجسته و زیبایی برخوردار است که در کشور منحصر به فرد می باشد و با توجه به این غنای فرهنگی ضروریست در خصوص پوشش و فرهنگ هر منطقه به صورت خاص و تخصصی کارهای پژوهشی و تحقیقی صورت گیرد.

شایا صفا ایسینی د ر سال ۱۳۶۳ در بندر عباس به دنیا آمده. وی تحصیلات عالی خود را در رشتۀ صنایع دستی انجام داده و پایان نامۀ خود را به پوشاک زنان هرمزگان اختصاص داد. تحقیقات در این مورد علاقه وی را به ابن موضوع بیشتر نمود و او را مصمم کرد تا پا را از یک تحقیق دانشگاهی فراتر نهاده و با افزایش دانش خود در این زمینه کتابی را تحت عنوان پوشاک زنان هرمزگان تالیف کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پوشاک زنان هرمزگان

  • 300,000ریال

برچسب ها: شایا صفا ایسینی, هرمزگان, پوشاک زنان, جامعه شناسی ایران, هنرهای دستی, گلدوزی, پوشاک, تاریخ لباس, بندرعباس, زیور آلات, کتاب پوشاک زنان هرمزگان