كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
پنماریک ؛ تنی ها و ناتنی ها

پنماریک ؛ تنی ها و ناتنی ها

نویسنده: سوزان هوواچ
مترجم: ابراهیم یونسی
ناشر: نگاه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 936
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

تنی ها و ناتنی ها

پنماریک با خانواده ای مشتت و اشخاص مستقل رمانی است با صبغه و رنگ شرقی.پرحادثه و پر احساس.سرگذشت خانواده ای است اشرافی که اعضای ان همه کمر به دشمنی با یکدیگر بسته اند .

رنی هست عظیم و سرشار از شخصیت های زنده و صحنه ها و وقایع جالب با شیوه جالب داستان سرایی.به همین جهت جای شگفتی نیست اگر چهار ماه تمام در صدر صورت پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز جای دارد

سوزان هوواچ، نویسنده انگلیسی چنین روزی در سال 1940 به دنیا آمد. او به رشته ای از ادبیات داستانی انگلیسی تعلق دارد که شاید سرآغاز آن بزرگانی چون دیکنز و جورج الیوت باشند. وی با رمان های گوتیکش خیلی زود به شهرت رسید.

او نخستین کتابش را در سال 1965 منتشر کرد و پس از آن در سال 1971 «پنماریک؛ تنی ها و ناتنی ها» را به چاپ رسانید که دروازه های موفقیت را به روی او گشود...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پنماریک ؛ تنی ها و ناتنی ها

  • ناشر: نگاه
  • کد کتاب: 93031 - 65/6
  • موجودی: در انبار
  • 420,000ریال
  • 370,000ریال

برچسب ها: سوزان هوواچ, ابراهیم یونسی, داستان های انگلیسی, داستان های چینی, کتاب پنماریک ؛ تنی ها و ناتنی ها