کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
پندهای قندپهلو 1

پندهای قندپهلو 

نویسنده: حسین شکرریز
ناشر: فکر آذین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 120
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 14

 

مروری بر کتاب

مجموعه ای از ۵۱ داستان زیبا، و ۵۱ نکته عبرت آموز

کودکی که آماده تولد بود نزد خدا رفت و پرسید: می‌گویند فردا شما مرا به زمین می‌فرستید اما من به این کوچکی، بدون هیچ کمکی چگونه می‌توانم برای زندگی به آنجا بروم؟

خداوند پاسخ داد: از بین تعداد بسیاری از فرشتگان من یکی را برای تو در نظر گرفته‌ام، او از تو نگهداری خواهد کرد. اما کودک هنوز مطمئن نبود که می‌خواهد برود یا نه؟ کودک گفت:...

...کاترین 8 ساله بود شبی در اتاق آرام خوابیده بود که ازصحبت های پدر ومادرش فهمیدکه برادرش سخت بیمار است وپولی هم برای مداوای آن ندارند.پدر به تازگی کارش را از دست داده بود ونمیتوانست هزینه جراحی پر خرج پسرش را بپردازد.کاترین شنید که پدر آهسته وگریه کنان به مادر می گوید:فقط یک معجزه می تواند پسرمان را نجات دهد.

کاترین با ناراحتی بلند شد واز زیر تخت قلک کوچکش را درآورد وقلک را شکست.سکه ها را روی تخت ریخت وشمرد:5دلار فقط 5دلار بعدآهسته از در عقبی خارج شد وچند کوچه بالاتر به داروخانه رفت.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پندهای قندپهلو 1

  • ناشر: فکر آذین
  • کد کتاب: 77331 - 39/3
  • موجودی: در انبار
  • 300,000ریال
  • 250,000ریال

برچسب ها: حسین شکرریز, داستان های کوتاه فارسی, جملات قصار, داستان های عرفانی, کتاب پندهای قندپهلو