منو
سبد خرید

پنج راز که قبل از مرگ باید بدانید

پنج راز که قبل از مرگ باید بدانید
درحال حاضر موجود نمی باشد
پنج راز که قبل از مرگ باید بدانید
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 82513 - 200/3
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 8.5
0 ریال

پنج راز قبل از مرگ که باید بدانید

نویسنده: جان ایزو
مترجم: مهدی زارع - علی مفتخر
ناشر: نص
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 176
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب  

این کتاب که بر اساس مجموعه مصاحبه هایی به خردمندان مسن تهیه شده ، خواننده را به سفری دلگرم کننده و عمیق می برد تا راز خوشبختی پایدار در زندگی را کشف کند. مهم نیست چند سال دارید ، در هر سنی که باشید پس از خواندن آرزو می کنید ای کاش زودتر آن را خوانده بودید. داستان های شخصی و حکمت نابی که در کتاب بیان می شود ، قلبتان را تسخیر خواهد کرد.

انسان‌ها برای این که دریابند چگونه به بهترین و کامل‌ترین شکل از زندگی‌شان استفاده کنند به خرد بیش‌تر از دانش نیازمند هستند. در عصر حاضر، دانش (تعداد حقیقت‌ها) هر شش ماه یک بار دو برابر می‌شود، اما خرد بسیار محدود و کمیاب است. دانش، جمع‌آوری حقیقت‌هاست، در حالی که خرد توانایی تشخیص بین امور مهم و امور بی‌ارزش است. اگر انسان‌ها نتوانند کشف کنند که واقعا چه چیز در زندگی اهمیت دارد، مفهوم اصلی زندگی را درک نمی‌کنند. مجموعه حاضر بر اساس مصاحبه‌هایی با خردمندان تهیه شده است.

نگارنده با بیش از ۲۰۰ انسان فرزانه که بین ۶۰ تا ۱۰۶ سال سن داشته‌اند مصاحبه و با جمع‌‌بندی صحبت‌های آنها، پنج راز را که در مجموع باعث خوشبختی در زندگی می‌شوند، شناسایی کرده است. وی داستان‌های برگزیده‌ای از این افراد خردمند را نیز بیان کرده و پنج راز قدم به قدم شرح داده و پس از آن، روش‌هایی را نیز برای به‌کارگیری این رازها معرفی نموده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات