كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
پطر کبیر ؛ دو جلدی

پطر کبیر

نویسنده: رابرت ماسی
مترجم: ذبیح الله منصوری - منوچهر بیگدلی خمسه - خسرو کریمی
ناشر: زرین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1320
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1368 ~ 1366 - دوره چاپ : 2 ~ 1

کیفیت :  درحد نو

 
مروری بر کتاب

زندگی نامه پطر کبیر

کتاب حاضر، کاملترین متنی است که راجع به پطر کبیر زمامدار روسیه توسط رابرت ماسی نویسنده آمریکایی به رشته تحریر در آمده است.اهمیت پطر کبیر در تاریخ روسیه به حدی است که بعضی مورخین تاریخ آن کشور را به دو قسمت متمایز و مجزا تقسیم می کنند.

یکی دوره قبل از پطر و دیگری دوره بعد از او تحولاتی که پطر کبیر در روسیه آن زمان ایجاد کرد آنچنان عظیم و شگرف بود، که پس از مرگش در سال 1725( در سن 53 سالگی) وضع روسیه بکلی غیر از آن بود که قبل از زمانداری پطر کبیر نمایان شد.مسلما هیچ خواننده ای پس از اینکه کتاب پطر کبیر را به دست گرفت و شروع به خواندن کرد، از تحسین در مورد نویسنده کتاب خودداری نخواهد کرد.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پطر کبیر ؛ دو جلدی

  • ناشر: زرین
  • کد کتاب: 107996 - 36/4
  • موجودی: در انبار
  • 2,500,000ریال
  • 1,750,000ریال

برچسب ها: رابرت ماسی, ذبیح الله منصوری, منوچهر بیگدلی خمسه, خسرو کریمی, داستان های روسی, تاریخ روسیه, تزار, رمان تاریخی, کتاب پطر کبیر