كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
پطر کبیر

پطر کبیر

نویسنده: آلکسی تولستوی
مترجم: ابراهیم مرادی - روحی ارباب
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 509
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1351 - دوره چاپ : 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو ؛ واجد فرمان
 

مروری بر کتاب 

اهمیت پطر کبیر در تاریخ روسیه به حدی است که بعضی مورخین تاریخ آن کشور را به دو قسمت متمایز و مجزا تقسیم می کنند. یکی دوره قبل از پطر و دیگری دوره بعد از او تحولاتی که پطر کبیر در روسیه آن زمان ایجاد کرد آنچنان عظیم و شگرف بود، که پس از مرگش در سال 1725( در سن 53 سالگی) وضع روسیه بکلی غیر از آن بود که قبل از زمانداری پطر کبیر نمایان شد.

مسلما هیچ خواننده ای پس از اینکه کتاب پطر کبیر را به دست گرفت و شروع به خواندن کرد، از تحسین در مورد نویسنده کتاب خودداری نخواهد کرد.

کتاب حاضر، کاملترین متنی است که راجع به پطر کبیر زمامدار روسیه توسط رابرت ماسی نویسنده آمریکایی به رشته تحریر در آمده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پطر کبیر

  • 0ریال

برچسب ها: آلکسی تولستوی, ابراهیم مرادی, روحی ارباب, داستان های روسی, رمان تاریخی, تاریخ روسیه, کتاب های نایاب, کتاب پطر کبیر