كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
پشت پرده های حرمسرا ؛ متن کامل

پشت پرده های حرمسرا

نویسنده: حسن آزاد
ناشر: انزلی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 467
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1368 - دوره چاپ: 7

کمیاب - کیفیت : درحد نو


مروری بر کتاب

گوشه هائی از تاریخ اجتماعی ایران

این کتاب ابتدا از حیات اجتماعی زنان و نقش آنان در امور سیاسی مملکت سخن به میان می آورد سپس اسرار حرمسرای پادشاهان و بزرگان وقدرتمندان را بر ملا می سازد .

گرچه در کتاب حاضر سعی شده تا بیشترین موضوع درباره ایران و وجود زنان در حرمسرای بزرگان و شاهان این سرزمین باشد،اما به هر صورت لازمست تا نگرشی هرچند کوتاه نیز در تمامی طول تاریخ به زن و زندگی او داشته باشیم و از سرگذشت موجودی که همیشه بازیچه هوس های مردان قرار میگرفته مطالبی بدانیم.

منابع زیادی که معرف وضع زنان باشد و زندگی آنان را در اندرونی های شاهان و بزرگان بیان کند به طور وسیع وجود ندارد،وباید به مختصری که از مآخذ مختلف به دست آمده قناعت کرد و به خلاصه ای از وضع زندگی زنان برای آشنا شدن با او اکتفا نمود و به همین اندازه قانع و راضی بود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پشت پرده های حرمسرا ؛ متن کامل

  • ناشر: انزلی
  • کد کتاب: 106002 - 32/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: حسن آزاد, تاریخ اجتماعی ایران, قاجار, جامعه شناسی ایران, دربار شاهان قاجار, حرمسرا, ناصرالدین شاه, کتاب پشت پرده های حرمسرا