منو
سبد خرید

پسر آفتاب

پسر آفتاب
درحال حاضر موجود نمی باشد
پسر آفتاب
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 106836 - 13/4
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 41 = 45
0 ریال

پسر آفتاب

نویسنده: جک لندن
مترجم: فرامرز برزگر
ناشر: معرفت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 240
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1342 - دوره چاپ:

کمیاب  - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

جک لندن روز 12 ژانویه سال 1876 به دنیا آمد. او در 19 سالگی بعد از آشنایی با کتاب به تحصیل علاقمند شد و پس از طی تحصیلات مقدماتی به دانشگاه رفت. پس از آن بود که نویسندگی دغدغه اصلی زندگی او شد. لندن نویسنده ای پرکار بود و در همین دوره کاری اش 51 رمان و 125 داستان کوتاه نوشت و 46 اثر خود را منتشر کرد.

از جمله معروف ترین آثار جک لندن می توان از آوای وحش، گرگ دریا، سپید دندان، مارتین ایدن، خاموشی سپید، اعتراف، تب طلا، جا پای خورشید، آتش پاره زرین، پسر آفتاب، آشتی ناپذیر، دختر برفها، جزیره وحشت، کشتی شکستگان، جری در جزیره، دزدان خلیج، سرگذشت کشتی اسنارک، پاشنه آهنین، از خود گذشتگی، اعتراف، حماسه شمال، حادثه و مسافرت در دریاها نام برد.

عصیان بر ضد جامعه و بر ضد عقاید باطل و خرافی در همه آثار جک لندن به چشم می‌خورد، او جز توانایی و استادی در هنر نقل، طبع و نهاد خود را در وجود قهرمانانش گنجانده است و آن شور زندگی، حسن نیت، جوانمردی، بردباری، اصالت در مبارزه و تمایل به بخشایش است. کمتر کسی در میان نویسندگان امریکایی از چنین اقبال و محبوبیت عام و مداوم در کشور و خارج از کشورش برخوردار بوده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات