كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
پسرک فداکار و دو داستان دیگر

پسرک فداکار

نویسنده: سوفی دوسگور
تصویر گر: لولا آنگلادا
مترجم: محمدتقی دانیا

ناشر: بامداد
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 160
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1348 - دوره چاپ: 1

کیفیت : عالی ~ درحد نو

 


مروری بر کتاب

سه داستان برای کودکان - مصور

از افسانه ها به عنوان یکی از ابزارهای تربیتی استفاده می شود. و به صورت غیر مستقیم، پندها و نکات لازم به کودکان گوشزد می شود. کودکان نیز در افسانه ها متوجه می شوند که نیکوکاران و انسان های خوب همیشه پیروز هستند و انسان های شرور وظالم در نهایت شکست خورده هستند.برای شناخت رشد تخیلی کودک، و نیاز او به این قصه ها و افسانه ها و تاثیری که برروی کودک دارد نیاز است که ابتدا با خصوصیات سنی کودکان و شرایط روحی و روانی آن ها آشنا شوید. کودکان از حدود سن سه سالگی شروع به کنجکاوی محیط اطراف خود وافراد دیگر می کنند.

در ابتدا، اشیا را جاندار تصور می کند وآن هارا موجودات زنده ای میدانند و با خود مقایسه میکنند. به عنوان مثال هربار که برای کودک قصه ای درباره خرگوش نقل شود، او تلاش می کند که حرکات و رفتار خرگوش داستان را تقلید کند. شنیدن افسانه ها در سن سه سالگی برای کودک مناسب نیست. ممکن است که کودک با تقلید از ماجرا و شخصیت های داستان به خود آسیب بزند.

فهرست

پسرک فداکار
شاهزاده و پریزاد
شاهدخت روزت و سلطان جمال

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پسرک فداکار و دو داستان دیگر

  • ناشر: بامداد
  • کد کتاب: 80888- 102/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: سوفی دوسگور, لولا آنگلادا, محمدتقی دانیا, داستان های کودک, افسانه ها, کتاب پسرک فداکار و دو داستان دیگر