كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
پسرم وقتی که من بچه بودم

پسرم وقتی که من بچه بودم

نویسنده: آیتول آکال
مترجم: نیلوفر الفت شایان
ناشر: اورامان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 58
اندازه کتاب: پالتویی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

کیفیت : در حد نو ؛ بالای کتاب تاخوردگی دارد.

 

مروری بر کتاب

مصور

آیتول آکال در سال 1952 در شهر ازمیر ترکیه به دنیا آمد. وی در سال 1971 از کالج دخترانه ازمیر فارغ التحصیل شد و از سال 1973 پای به دنیای نویسندگی گذاشت. 98 عنوان از کتاب های این نویسنده مختص گروه سنی کودک و نوجوان است.بسیاری از کتاب ها، شعرها و نمایش نامه های آیتول آکال به زبان های مختلف دنیا ترجمه شده و جایزه های متعددی به آنها تعلق گرفته است.

یک از بچه ها سنین بلوغ را پشت سر می گذارد و دیگری هنوز در دنیای کودکی به سر می برد.
مادر بچه ها شرایط زندگی فرزندانش را با دوران کودکی خود مقایسه می کند... با خواندن داستان های این کتاب فکر می کنید که داستان زندگی خودتان را می خوانید و یا این که شاید نویسنده کتاب از پنجره خانه تان مشغول تماشای شما و نوشتن داستان زندگی تان است.

این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی است با مضامین اجتماعی. در این داستان‌ها، خانواده‌ای به تصویر کشیده شده که در آن، یکی از بچه‌ها سنین بلوغ را پشت سر می‌گذارد و دیگری هنوز در دنیای کودکی به سر می‌برد. مادر بچه‌ها نیز وضع زندگی فرزندانش را با دوران کودکی خود مقایسه می‌کند. در یکی از داستان‌ها، مادر خطاب به فرزندانش می‌گوید: "وقتی که من بچه بودم تلویزیون نداشتیم. کامپیوتر هم نبود، اما ما وقتمون‌روبا خوندن کتاب، صحبت کردن با دوست‌هامون و بازی کردن می‌گذروندیم. ضبط هم نداشتیم. به رادیو و یا گرامافون گوش می‌کردیم. تازه اجازه نداشتیم به اون‌ها هم دست بزنیم. ممکن بود خراب بشن".

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پسرم وقتی که من بچه بودم

  • ناشر: اورامان
  • کد کتاب: 109743 - 1/1
  • موجودی: در انبار
  • 30,000ریال

برچسب ها: آیتول آکال, نیلوفر الفت شایان, داستان های کودک, داستان های ترکیه ای, کتاب پسرم وقتی که من بچه بودم