دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

پرونده هری کبر

پرونده هری کبر

نویسنده: ژوئل دیکر
مترجم: آریا نوری
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 642
اندازه کتاب: رقعی
سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 6

 

مروری بر کتاب

با هر سلیقه و هر گروه سنی کافی است به چند صفحه از این کتاب نگاهی بیندازید دیگر محال است بتوانید دست از آن بکشید.پرونده هری کبر از همان نخستین صفحه،با آدرنالینی که به خونتان تزریق می کند،شما را مجذوب خواهد کرد و آن قدر پیچش داستانی دارد که ناممکن است بتوانید چیزی را حدس بزنید.

سی آگوست سال 1975، روزی است که نوجوانی پانزده ساله به نام نولا کلرگان، به دل جنگل گریخت و هیچوقت از او چیزی شنیده نشد؛ روزی که سامرست، معصومیت خود را از دست داد. سی سال بعد، مارکوس گلدمن که رمان نویسی جوان و موفق است، به منظور دیدن استاد خود و یکی از مورد احترام ترین نویسندگان کشور یعنی هری کبر، و البته پیدا کردن راه حلی برای مشکل خود در نویسندگی، به سامرست می آید. اما وقتی پای هری کبر به میان پرونده ی قتل فجیع نولا کلرگان کشیده می شود، همه ی برنامه های مارکوس به هم می ریزد.

همزمان با اینکه رسانه ها هری را محکوم می کنند، مارکوس تحقیقات خودش را آغاز می نماید و مجموعه ای از سرنخ ها را در کتاب های استادش پی می گیرد. مارکوس برای نجات هری، حرفه ی نویسندگی خود و درنهایت خودش، باید پاسخ سه سوال را پیدا کند:
چه کسی نولا کلرگان را کشت؟
در صبحی مه آلود در تابستان سال 1975 در سامرست چه اتفاقی افتاد؟
و چگونه باید برای نجات جان یک انسان، یک کتاب نوشت؟

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات