منو
سبد خرید

پرواز را بخاطر بسپار

پرواز را بخاطر بسپار
پرواز را بخاطر بسپار
موجود نمی باشد
پرواز را بخاطر بسپار
پرواز را بخاطر بسپار
پرواز را بخاطر بسپار
0 ریال
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • مدل: 83678 - 58/4
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 6

پرواز را بخاطر بسپار

نویسنده: یرزی کازینسکی
مترجم: ساناز صحتی
ناشر: هاشمی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 298
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1364 - دوره چاپ: 2

کمیاب - کیفیت : در حد نو 


مروری بر کتاب

پرواز را به خاطر بسپار یکی از بزرگترین رمانهای پس از جنگ دوم جهانی است که بیش از چهار میلیون نسخه از آن تاکنون در زبان انگلیسی به فروش رفته و تقریبا به همه زبانهای مهم دنیا ترجمه شده است. این رمان شعری است ناب درباره خشونتی که کودکی معصوم خیالپرداز و شاعر متحمل می شود.

سفری است مصیبت زده، غمبار و واقع بینانه در روح انسانها و حماسه خوابی است کابوس زده که هنوز بشریت به طور کامل از آن بیدار نشده است، علاوه بر اینها این رمان یکی از زیباترین رمانهای جهان است و برغم این زیبایی، سراسر واقعی است. 

پرواز را به خاطر بسپار یکی از بزرگترین رمان های پس از جنگ دو جهانی است که بیش از چهار میلیون نسخه از آن تا کنون در زبان انگلیسی به فروش رفته و تقریبا به همه زبانهای مهم دنیا ترجمه شده است.استقبال جهانیان از این رمان بزرگ به دلیل قدرت بی نظیر نویسنده آن در توصیف آدم ها و صحنه های زندگی آدم هاست.

این رمان شعری است ناب درباره خشونتی که کودکی معصوم،خیالپرداز و شاعر متحمل میشود،سفری است مصیبت زده،غمبار و واقع بینانه در روح انسان ها و حماسه خوابی است کابوس زده که هنوز بشریت به طور کامل از آن بیدار نشده است.علاوه بر اینها،این رمان یکی از زیباترین رمان های جهان است و بر غم این زیبایی،سراسر واقعی است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب