کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
پرنسس متکبر و آوازه خوان دوره گرد

 پرنسس متکبر و آوازه خوان دوره گرد

گردآوری و ترجمه : محتشم
ناشر: بامداد
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 120
اندازه کتاب: وزیری سلفون  - سال انتشار: 1350 - دوره چاپ: 1

کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

مصور - شش داستان و افسانه

از افسانه ها به عنوان یکی از ابزارهای تربیتی استفاده می شود. و به صورت غیر مستقیم، پندها و نکات لازم به کودکان گوشزد می شود. کودکان نیز در افسانه ها متوجه می شوند که نیکوکاران و انسان های خوب همیشه پیروز هستند و انسان های شرور وظالم در نهایت شکست خورده هستند.برای شناخت رشد تخیلی کودک، و نیاز او به این قصه ها و افسانه ها و تاثیری که برروی کودک دارد نیاز است که ابتدا با خصوصیات سنی کودکان و شرایط روحی و روانی آن ها آشنا شوید. کودکان از حدود سن سه سالگی شروع به کنجکاوی محیط اطراف خود وافراد دیگر می کنند.

در ابتدا، اشیا را جاندار تصور می کند وآن هارا موجودات زنده ای میدانند و با خود مقایسه میکنند. به عنوان مثال هربار که برای کودک قصه ای درباره خرگوش نقل شود، او تلاش می کند که حرکات و رفتار خرگوش داستان را تقلید کند. شنیدن افسانه ها در سن سه سالگی برای کودک مناسب نیست. ممکن است که کودک با تقلید از ماجرا و شخصیت های داستان به خود آسیب بزند.

فهرست

 پرنسس متکبر و آوازه خوان دوره گرد
علاءالدین و چراغ جادو
دیگ سحرآمیز
دو برادر
نازنین
پسری که قهرمان بود

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پرنسس متکبر و آوازه خوان دوره گرد

  • ناشر: بامداد
  • کد کتاب: 93040 - 102/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: محتشم, داستان های کودک, افسانه ها, کتاب پرنسس متکبر و آوازه خوان دوره گرد