منو
سبد خرید

پدران و مادران و فرزندان

پدران و مادران و فرزندان
درحال حاضر موجود نمی باشد
پدران و مادران و فرزندان
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 133818 - 3/1
  • وزن: 0.60kg
  • UPC: 60
0 ریال

پدران و مادران و فرزندان

نویسنده: الن اف گوتماخر, وینفیلد بست ,فردریک اس جفی
مترجم : حسن مرندى

ناشر: شرکت سهامی کتابهای جیبی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 278
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1352 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو _ نو

 

مروری بر کتاب

راهنمای جلوگیری از آبستنی و درمان نابارورى

ناباروری به معنای ناتوانی دائمی در بچه دار شدن نیست. ممکن است اختلالاتی در بدن وجود داشته باشد که موجب به وجود آمدن مشکلاتی برای بارداری در خانوم و یا آقا شود که با حل این اختلالات مشکلات مربوط به بارداری به طور قطع حل شود.

یکی از سوالات متداول در میان بانوان این است که چه زمانی نیاز است تا برای بارداری اقدام به درمان پزشکی کنیم؟ چه زمانی ما دچار مشکلات ناباروری هستیم؟ علائم و نشانه های این بیماری چیست؟

ناباروری یعنی یک سال رابطه ی جنسی منظم و بدون استفاده از داروهای پیشگیری برای خانوم زیر 35 سال که منجر به بارداری نشده باشد. مشکلات بارداری فقط مختص بانوان نیست و ممکن است ناباروری از آقا باشد. برخی از زنان در سنین باروری از انواع روش های پیشگیری از بارداری استفاده می کنند، با این حال نیمی از بارداری ها ناخواسته است. وقتی به فرد به انتخاب روش پیشگیری از بارداری کمک می شود، باید متغیرهای مختلفی را مدنظر قرار داد....

...اثربخشی روش مورد استفاده به مصرف درست بستگی دارد. بیمارانی که از روش های متفاوتی استفاده کرده اند. باید در مورد ترجیح آن ها در مورد روش مورد استفاده کنونی برای پیش بینی اثربخشی کمک گرفته شود. تاریخچه شخصی و خانوادگی پزشکی می تواند در انتخاب روش مناسب کمک کننده باشد.

بعضی از موضوعات خاص پزشکی ممکن است یک فرد را در معرض خطر قرار دهد. در حالی که برای فرد دیگر سودمند باشد. تاریخچه جنسی بیمار و ارزیابی خطر آن یک نقش مهم در انتخاب روش پیشگیری و آموزش در مورد استفاده از روش های پیشگیری ایفا می کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات