كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
پاسخ به مسائل جنسی و زناشوئی

پاسخ به مسائل جنسی و زناشوئی

نویسنده: آبراهام استون - هانا استون
مترجم: طرازالله اخوان
ناشر : گلشائی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 290
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1348 - دوره چاپ: 2

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

درباره تکنیک روابط جنسی و مسائل مربوط به جلوگیری از آبستنی تاکید زیادی شده است زیرا به تجربه بر ما ثابت شده که درک عوامل جنسی در زناشویی و داشتن اطلاعات جامع و کامل درباره جلوگیری از آبستنی برای ایجاد هم آهنگی و اتحاد و اتفاق زناشویی لازم و ضروری می باشد،این کتاب راهنمایی است به صورت پرسش و پاسخ درباب مسائل جنسی.

مسائل جنسی در زناشویی نقش مهمی را بازی می کند و داشتن روابط جنسی مطلوب از ضروریّات هر خانواده می باشد زیرا غرایز جنسی موتورِ بقای آدمی است که اگر به بیراهه برود، موجب سقوط انسان خواهد شد. باید دانست؛ که سر کلافِ سر در گمِ برخی از مشکلات زن و شوهرها به روابط جنسی آنها مرتبط است و به همان اندازه سردی روابط جنسی شان به روابط تلخ و گله آمیز روز ربط دارد.

ارزیابی عملکرد جنسی :
برای تشخیص صحیح علت این مشکل، لازم است بررسی دقیقی از مشخصات شوهر شما و روابط متقابل شما و شوهرتان به عمل آید. این مشخصات شامل: اطلاعات اجتماعی از قبیل: وضعیت تأهّل (مدت تأهّل)، وضعیت تحصیلی شوهر، تاریخچه شغلی، وضعیت شغلی کنونی تاریخچه روانی و عوامل شخصیتی و ارتباطی، بررسی از عملکرد جنسی فعلی، بررسی عوامل پزشکی مربوطه (شامل اختلاف عصب، بیماری عروقی، نقص هورمونی و به طور کلی تاریخچه طبی عمومی) و غیره، بنابراین در چنین مواردی به مشاوره جنسی نیاز است....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پاسخ به مسائل جنسی و زناشوئی

  • ناشر: گلشائی
  • کد کتاب: 97073 - 111/6
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال

برچسب ها: آبراهام استون, هانا استون, طرازالله اخوان, ارتباط زن و مرد, روانشناسی خانواده, کتاب پاسخ به مسائل جنسی و زناشوئی