كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
پارک وحشت ؛ نوزده جلدی

پارک وحشت ؛ نوزده جلدی

نویسنده: آر.ال.استاین
مترجم: شهره نورصالحی
ناشر: پیدایش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 3660
اندازه کتاب: رقعی ؛ با قاب - سال انتشار: 1398 ~ 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

پارک وحشت، معروف‌ترین پارک تفریحی دنیا، هنوز هم پایگاه مجموعه‌ی ترس و لرز است، اما همه‌جای این پارک هم تفریحگاه بازدیدکننده‌ها نیست. فقط عده‌ی کمی که پایشان به تالار مخفی می‌رسدخبر دارند که این تالار بیشتر ترسگاه است، تا تفریحگاه!

مجموعه«ترس و لرز» واقعاً پشت خواننده را می‌لرزاند. در هر یک از داستان‌های این مجموعه، با چند دختر و پسر کنجکاو و شجاع آشنا می‌شوید و پابه پای آنها ماجراهای ترسناکی را پشت سر می‌گذارید.

مدرسه‌ی لی هارگرُو مسابقه‌ای گذاشته و برنده‌ی این مسابقه می‌تواند بدون پرداخت شهریه در اردوی ورزش‌های تابستانی شرکت کند. لی، کُری داک‌ورث و لورا گرادین شانس برنده شدن را دارند. لورا ورزشکار خیلی خوبی است. اما کُری... چه کسی می‌تواند حریف خوش‌شانسی‌هایش بشود؟ لی می‌خواهد یک هدیه‌ی تولد فراموش نشدنی به کری بدهد؛ هدیه‌ای که جشن تولدش را حسابی به هوا خواهد برد...

سام خیلی دلش می‌خواهد یک حیوان خانگی داشته باشد، اما حیف که پدر و مادرش فکر می‌کنند او به اندازۀ کافی مسئولیت سرش نمی‌شود. سام برای اینکه حس مسئولیتش را ثابت کند، عصرها در یک مغازۀ موش‌فروشی کار می‌گیرد. چیزینمی‌گذرد که متوجه می‌شود آن موش‌های کوچک و دوست‌داشتنی می‌توانند تبدیل به هیولاهای دوست‌نداشتنی بشوند! یعنی ممکن است همه اینها زیر سر سوغاتی باشد که از پارک وحشت با خودش آورده؟


فهرست

-انتقام آدمک زنده
-راز جمجمه سرخ
-صبحانه: خون هیولا
-فریاد ماسک نفرین‌شده
-دکتر"میم"
-مومیایی
-لقب من: هیولا
-دوربین شیطانی
-اردوی «خزنده»
-قدرت استثنایی
-فرار
-پارک ترس و لرز
-روح سگ زوزه می‌کشد
-موش‌های هیولا
-حقه‌های شعبده‌باز
-هالووین عوضی
-جادوی اوز
-سال نو با آدمک زنده
-وحشت در هراس‌خانه

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پارک وحشت ؛ نوزده جلدی

  • ناشر: پیدایش
  • کد کتاب: 23109
  • موجودی: در انبار
  • 3,310,000ریال
  • 2,980,000ریال

برچسب ها: آر.ال.استاین, شهره نورصالحی, داستان های تخیلی, داستان های ترسناک, داستان های نوجوان, کتاب پارک وحشت ؛ نوزده جلدی