كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
پاییز پدر سالار؛ متن کامل

پائیز پدر سالار 

نویسنده: گابریل گارسیا مارکز
مترجم: محمد فیروزبخت
ناشر: فردوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 373
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1365 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

پاییز پدرسالار داستان ژنرال پیری است که بین 107 تا 232 سال سن دارد و از مردانگی تسکین ­ناپذیرش پنج هزار بچه نامشروع به دنیا آمده است. او که جبار، شکاک و هذیان­ گوست، با ظلم و وحشت بر کشور استوایی کوچکی فرمان می­راند و تن تنهایش را در کاخ فرسوده­ای که پله­هایش آلوده به تپاله و فضله حیوانات است به این­سو و آن­سو می­ کشد، زیرا یگانه مهمان ساکن در کاخ، گاوها و مرغ ­ها و خروس­ ها هستند. این رمان هجونامه هزل­ آمیز یک دیکتاتور آمریکایی جنوبی است، که سبک نگارش متفاوتی با همه آثار قبلی گابریل گارسیا مارکز دارد.

در پایان هفته کرکسها به کاخ ریاست جمهوری هجوم آوردند، با منقارهای تیزشان پرده های پنجره بالکن را می دریدند و صدای پرپر بالشان زمان بیروح و جامد درون کاخ را می شکست، و دوشنبه شهر از قرنها سبات چشم باز نمود.
نسیمی گرم و ملایم، ناشی از مرگ مردی بزرگ و با عظمت شهر را از سبات بدر آورده بود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

پاییز پدر سالار؛ متن کامل

  • ناشر: فردوس
  • کد کتاب: 82948 - 112/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: گابریل گارسیا مارکز, محمد فیروزبخت, داستان های آمریکای جنوبی, داستان های کلاسیک, پاییز پدر سالار, داستان های کلمبیایی, کتاب پائیز پدر سالار, پاییز پدر سالار