دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

غزل های عاشقانه شکسپیر

غزل های عاشقانه شکسپیر
درحال حاضر موجود نمی باشد

غزل های عاشقانه شکسپیر

نویسنده: ویلیام شکسپیر
مترجم: تقی تفضلی
ناشر: ویدا
زبان کتاب: فارسی - انگلیس
تعداد صفحه: 210
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1377 - دوره چاپ: 1

کیفیت : نو ؛ لبه عطف کتاب سائیدگی مختصری دارد

 

مروری بر کتاب

زبان غزل های شکسپیر از زبان عشق در انگلیسی جدا نشدنی است. اما نیروی و لطافت این اشعار با افزایش سن کاهش نمی یابد. هنگامی که این جلد از اشعار شکسپیر برای اولین بار در سال 1609 ظاهر شد ، او قبلا اکثر نمایشنامه های بزرگی را که باعث شهرت او شده بود ، نوشته بود. 154 غزل - که همه آنها به جز دو مورد خطاب به یک مرد جوان زیبا ، ، یا یک "خانم " خیانتکار است - حاوی برخی از نفیس ترین و شگفت انگیزترین شعرهایی است که تا کنون سروده شده است و به موضوعات ابدی مانند عشق و خیانت ، حافظه و ویرانی می پردازد.

همچنین شامل شکایتی از عاشقان است که در اصل با غزل ها منتشر شده است ، که در آن زن جوانی در حال شنیدن ناله از خیانت خود توسط یک اغوا کننده بی قلب است. جان کریگان در مقدمه روشن خود چگونگی در هم آمیختن غزل ها ، شیوه های تفسیر این آثار و موضوعاتی را که در آنها جریان دارد بررسی می کند.

ویلیام شکسپیر در آوریل 1564 متولد شد و تولد او به طور سنتی در 23 آوریل جشن گرفته می شود. حقایق زندگی او ، که از اسناد به جا مانده شناخته شده است ، پراکنده است. او در 23 آوریل 1616 درگذشت و در کلیسای تثلیث مقدس ، استراتفورد به خاک سپرده شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات