منو
سبد خرید

ولفارت

ولفارت
ولفارت
  • موجودی: موجود
  • مدل: 133518 - 67/6
  • وزن: 0.20kg
250,000 ریال

ولفارت

نویسنده: فرانتس ولفارت
مترجم: شیرین رفاه
ناشر: نارون
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 54
اندازه کتاب: رحلی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

60 اتود برای ویولن - اپوس 45

«یادگیری ویلن برای مبتدیانی که دایما در معرض علل تقلیل اشتیاق و ابهام هستند، حتی قبل از این‌که مبانی نخست را یاد بگیرند، مشکلات خاصی را به‌ وجود می‌آورد. در واقع باید مدرس سرزنش شود که مسامحه‌کار و ناتوان است و بینش درستی از این واقعیت ندارد که شاگرد مطالعاتش را بدون ذره‌ای رغبت آغاز می‌کند.» 

جلب نظر شاگرد و نشان دادن سودمندی او اهمیت به‌سزایی دارد چرا که نخستین جاه‌طلبی‌های هر کسی چونین است. به این منظور اتود ویولن را منتشر کردم و تمرینات فعلی را نوشتم که امیدوارم سودمند باشد.» 

فرانتس ولفارت :« یادگیری ویولن برای مبتدیانی که دائما در معرض علل تقلیل اشتیاق و ابهام هستند؛ حتی قبل از اینکه مبانی اولیه را یاد بگیرند؛ مشکلات خاصی را بوجود می‌آورند. در واقع باید مدرس سرزنش شود که مسامحه کار و ناتوان است. و بینش درستی از این واقعیت ندارد که شاگرد مطالعاتش را بدون ذره‌ای رغبت آغاز می‌کند و اصلاح در پی رفع مشکلات نیست و البته کوشا و قانون‌مند هم نمی‌باشد. که لازم است برای فائق آمدن به این معایب سخت‌کوش و منظم باشد. اگر با دقت و هوشمندانه تمرین کنند، این تمرینات مبنایی برای اصولی برای مهارت یافتن عر نوازنده‌ی بلند همتی است که یک هنرمند شود.»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات