كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
وضعیت آخر

وضعیت آخر

نویسنده: توماس هریس 
مترجم: اسماعیل فصیح
ناشر: فاخته
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 383
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1372 ~ 1373 - دوره چاپ: 12 

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب 

در سراسر تاریخ یک نظریه مکرراً ابراز شده است و آن اینکه انسان دارای طبیعتی چند جانبه است. بیشتر اوقات نظر این بوده است که بشر از دو نیروی متضاد درونی ساخته شده است.

این نظریات از دیدگاههای مختلف اساطیری، فلسفی، و مذهبی ابراز شده اند. اما در هرحال، روحیه انسان همیشه به صورت یک درگیری و تضاد درونی تعریف شده است: تضاد بین خوبی و بدی، بین طبیعت فرومایه و طبیعت عالی، بین انسان درون و انسان برون.

بعد از اینکه در محکم بهم می خورد و شیشه می شکند و صدای آژیر آمبولانس بلند می وشد و مصاحبه بد می شود، بعد از اینکه کس دیگری ترفیع می گیرد، بعد از اینکه با تاسف به یادمان می افتد که فلان کار را نکردیم، بعد از اینکه در جایی وراجی کردیم، بعد از نگاهی طولانی در آینه، و بعد از خیلی خیلی چیزهای دیگر، می نشینیم و خودخوری می کنیم: چرا فلان حرف را زدیم و چرا...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

وضعیت آخر

  • ناشر: فاخته
  • کد کتاب: 102422 - 61/2
  • موجودی: در انبار
  • 520,000ریال
  • 300,000ریال

برچسب ها: تامس آ. هریس, اسماعیل فصیح, خودشناسی, روانشناسی تحلیلی, روانکاوی, روانشناسی اجتماعی, روانشناسی رفتار, کتاب وضعیت آخر