كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
وزن چیزها

وزن چیزها

نویسنده: جین کازز
مترجم: عباس مخبر
ناشر: آگاه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 240
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

این کتاب که عنوان فرعی ‌اش فلسفه و زندگی خوب است، به فلسفه زندگی می ‌پردازد. در این کتاب نویسنده منظورش از وزن چیزها این است که هر چیزی در زندگی چه وزنی دارد و چه چیزهایی باعث می‌ شود که به یک زندگی بگوییم زندگی خوب و این‌ که خوشبختی واقعا چیست.

کازز در این کتاب از یونان باستان بررسی کرده است که برخی زندگی خوب را داشتن فضیلت می‌دانستند و برخی چون فایده‌ گران انگلیسی می ‌گویند زندگی خوب آن چیزی است که برای تو شخصا خوب باشد و عده ‌ای اخلاق را معیار زندگی خوب می ‌دانند. او به گفتارهای فلاسفه در این ‌باره نیز پرداخته است و در واقع این کتاب هم ‌خط کتاب‌های قبلی او مانند معنای زندگی و پرسش‌های زندگی یک جور فلسفه زندگی است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

وزن چیزها

  • ناشر: آگاه
  • کد کتاب: 78060 - 204/3
  • موجودی: در انبار
  • 320,000ریال
  • 255,000ریال

برچسب ها: جین کازز, عباس مخبر, روانشناسی موفقیت, روانشناسی اجتماعی, موفقیت, راه و رسم زندگی, فلسفه زندگی, کتاب وزن چیزها