کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
ورامین بهشت گردشگران

ورامین بهشت گردشگران

نویسنده: نادر شیرکوند
ناشر: فراگفت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 190
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور - جهت استفاده علاقمندان به میراث فرهنگی ؛ صنایع دستی و گردشگری

همراه با معرفی اماکن فرهنگی ؛ تجاری ؛ تفریحی ؛ نقشه ؛ نشانی و خط سیر تاریخی و جاذبه های طبیعی 

...ورامین دارای آثار و جاذبه های منحصر به فردی است که نه تنها در منطقه، بلکه حتی در کشور بی نظیر بوده و در راستای معرفی آن به ورامین گردان، ایرانگردان و جهانگردان علاقه مند، این کتاب پس از سالها تحقیق و پژوهش به رشته تبع آراسته شده است.

معرفی شهرستان «ورامین» و جاذبه‌های طبیعی، جغرافیایی، تاریخی و مذهبی این شهرستان است. در این اثر ضمن بیان اهمیت گردشگری در فرهنگ اسلامی به معرفی شهر ورامین و موقعیت جغرافیایی، شرایط طبیعی، اطّلاعات جمعیتی، پیشینه فرهنگی، محصولات کشاورزی و جنبه‌های اقتصادی پرداخته شده و مفاخر فرهنگی و علمی، هنرمندان، محققان، شعرا و نویسندگان آن معرفی گردیده است. نگارنده هم‌چنین از دریچه مطبوعات نگاهی به چهره ورامین در قبل و بعد از انقلاب نموده و امامزادگان، آثار جغرافیایی، جاذبه‌های طبیعی، صنعتی، گردشگری و تاریخی ورامین و صنایع دستی آن را معرفی کرده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ورامین بهشت گردشگران

  • ناشر: فراگفت
  • کد کتاب: 93437 - 30/2
  • موجودی: در انبار
  • 140,000ریال

برچسب ها: نادر شیرکوند, گردشگری, توریسم, گردشگری, جغرافیای تاریخی ایران, ورامین, کتاب ورامین بهشت گردشگران