منو
سبد خرید

وب کاوی و ضد تروریسم

وب کاوی و ضد تروریسم
درحال حاضر موجود نمی باشد
وب کاوی و ضد تروریسم
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 123585 - 76/3
  • وزن: 0.40kg
  • UPC: 30
0 ریال

وب کاوی و ضد تروریسم

نويسنده: معاونت پژوهش و توليد علم
ناشر: دانشكده اطلاعات
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 769
اندازه كتاب: وزیری - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

وب کاوی را می توان به دو مقوله دستیابی به الگوهایی از داده های وب و دستیابی به ثبت وقایع تقسیم نمود که سه بخش واکاوی محتوای وب ، واکاوی کاربرد وب و واکاوی ساختار آن را در بر می گیرد.

در این کتاب مباحثی چون فناوری های پشتیبان برای داده کاوی وب ، داده کاوی وب و تکنیک ها ، ابزارها و روندها و داده کاوی وب در زمینه ضد تروریسم مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. کتاب حاضر مشتمل بر سه بخش می باشد.
بخش اول ، فناوری های پشتیبان برای وب کاوی ، شامل داده کاوی ، دیتابیس های وب ، بازیابی اطلاعات ، وب معنایی و مدیریت دانش را مورد بحث قرار می دهد.

بخش دوم ، مفاهیم کلیدی در داده کاوی را تبیین می نماید. این بخش با بحث داده کاوی وب و کاوش استفاده از وب آغاز می شود. سپس در مورد کاوش دیتابیس ها در وب به بررسی می پردازد. در ادامه موتورهای جستجو در وب و چگونگی کاوش اطلاعات توسط آنها ‌، مورد بحث قرار می گیرد و همین طور مروری کلی از موتورهایی مانند گوگل نیز ارائه شده است که در آن شکلی از داده کاوی وب برای جستجو و تشخیص پیوندها و ارتباط ها مورد استفاده قرار گرفته است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات