كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
والکری ها

والکری ها

نویسنده: پائولو کوئیلو
مترجم: مریم الماسی
ناشر: ثالث
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 180
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

 پائولو کوئیلو این بار خود را یکی از شخصیت های کتابش قرار داده است که به توصیه استادش جی در پی یافتن فرشته زمینی اش راهی می شود، او به دنبال صحبت با فرشته ها است تا اندکی در مسیر جادو پیش برود. پائولو در مسیر جست و جوی خود با والکری ها برخورد می کند، گروهی از زنان بیابانگرد که در بیابان باز شدن درهای بهشت را به مردم نوید می دهند. نویسنده در این کتاب صحنه هایی از زندگی واقعی خود را به تصویر می کشد و به نکاتی ظریف اشاره می کند که سبب پیش روی روند رشد فردی می گردد...

صدایی در دوردست شنیدند. به زودی، اولین کامیون از آن جا می گذشت. شاید مردی که پشت پیشخان بود با بی حوصلگی، تخم مرغ ها و بیکن را کنار می گذاشت و بیرون می رفت تا بخشی از جهانی باشد که بیرون غذاخوری در تکاپو بود. تنها کاری که از او برمی آمد این بود که جهانی را که در حرکت است از دور تماشا کند. احتمالا دیگر حتا رویای این را نداشت که از رستوران بیرون بزند، سوار یکی از این کامیون ها بشود و به جای دیگری برود. به فضای ساکت و خالی آن جا عادت کرده بود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

والکری ها

  • ناشر: ثالث
  • کد کتاب: 76484 - 114/5
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال
  • 180,000ریال

برچسب ها: پائولو کوئیلو, مریم الماسی, داستان های برزیلی, داستان های عرفانی, کتاب والکری ها